Instant Gaming EU
 
 

Warhammer 40k: Rogue Trader otrzymuje wideo z zasadami walki

Warhammer 40k: Rogue Trader otrzymuje wideo z zasadami walki

Na tydzień przed premierą nadchodzącej gry cRPG Warhammer 40K: Rogue Trader, deweloper Owlcat Games zdecydował się opublikować nowy zwiastun prezentujący więcej informacji na temat walki naziemnej w grze. Film zapewnia wgląd w dane bojowe, które będą regulować wszystkie zasady, takie jak wartość potrzebna do rzutu, aby trafić wrogów, uniki i przewagę bycia pod osłoną.

Inne szczegóły zagłębiają się w atrybuty broni i sugerowany zasięg w oparciu o wyposażenie, efekty ataków obszarowych oraz funkcję, która wywołała wiele wściekłości wśród graczy: friendly fire. Ogień seryjny i ataki obszarowe mogą trafiać wrogów i sojuszników, wzmacniając w pełni strategię gry i taktyczne pozycjonowanie.

Obejrzyj film przedstawiający wszystkie podstawowe zasady:

 

 

Owlcat Games to weteran branży, który wyprodukował już ciężkie gry cRPG, takie jak Pathfinder: Kingmaker i jego sequel, Pathfinder: Wrath of the Righteous. Biorąc pod uwagę jej portfolio, możemy się założyć, że Warhammer 40,000: Rogue Trader dostarczy funkcji i mechaniki, które zadowolą entuzjastów cRPG.

Kluczowe cechy Warhammer 40,000: Rogue Trader:

  • Eksploruj Koronus Expanse: Wejdź na pokład statku Voidship i podróżuj między wieloma systemami w Koronus Expanse, ledwo nakreślonym i niesamowicie niebezpiecznym regionie przestrzeni wypełnionym niebezpiecznymi stworzeniami i ogromnymi możliwościami zysku i eksploracji.
  • Twoje decyzje mają znaczenie: Okaż poddanym łaskę lub pogardę, pozostań wierny Bogu-Imperatorowi lub pocieszaj wrogów ludzkości. Każda decyzja i każdy czyn, nawet podczas tworzenia postaci, zmienia otwarty świat w grze i tych, którzy go zamieszkują.
  • Zbierz swoją załogę: Ekipa prawych bohaterów, pokręconych psykerów i perfidnych ksenosów jest gotowa podążyć za tobą w ciemność między gwiazdami. Będą ci służyć radą, pomagać w walce i pozwalać na gromadzenie coraz większej mocy. W zamian możesz poprowadzić ich przez osobistą podróż, zmieniając ich losy na zawsze.
  • Starannie planuj swoje działania: Wykorzystaj osłonę, otoczenie i staranne pozycjonowanie, aby obezwładnić wrogów w pełnoprawnej izometrycznej taktycznej walce turowej. Wykorzystaj potężne zdolności swojego towarzysza, aby odwrócić losy bitwy i osiągnąć zwycięstwo nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Warhammer 40,000: Rogue Trader ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series S/X i Windows PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store 7 grudnia 2023 roku. Fani cRPG i uniwersum Warhammer 40k mogą sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty kluczy do Warhammer 40,000: Rogue Trader i odkryj ten rozległy, mroczny wszechświat.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare