Premiera Returnal została opóźniona

Premiera Returnal została opóźniona

Kilka tygodni temu mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat walki w Returnal dzięki nowemu materiałowi wideo opublikowanemu przez Housemarque. Film pokazał kilka ujęć z nadchodzącego trzecioosobowego shootera, dostępnego wyłącznie na PlayStation 5, w którym mogliśmy zobaczyć bohaterkę walczącą z wrogimi istotami i próbującą przetrwać na obcej planecie. Premiera Returnal została pierwotnie zaplanowana na 19 marca 2021 roku, ale wygląda na to, że na grę przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Sony ujawniło właśnie za pośrednictwem strony na Twitterze, że gra będzie dostępna w późniejszym terminie, a data premiery została przesunięta na 30 kwietnia. Powody opóźnienia wydają się być takie jak zwykle: Returnal wymaga dokładniejszego dopracowania.

 

"SIE i Housemarque podjęły decyzję o przesunięciu daty premiery, aby dać zespołowi dodatkowy czas na dalsze szlifowanie gry do poziomu jakości, jakiego gracze oczekują od Housemarque."

 

Opóźnienia nie są niczym niezwykłym, jeśli chodzi o premiery gier wideo. Można by nawet powiedzieć, że przyzwyczailiśmy się do tego w ostatnim roku ze względu na wpływ wirusa, ale wydaje się, że wydawcy są ostatnio nieco bardziej zaniepokojeni wypuszczaniem na rynek niedokończonej gry. Być może ma to związek z kontrowersjami, jakie wywołała premiera Cyberpunk 2077. W związku z tym, być może starają się oni uniknąć podobnej sytuacji, szczególnie w przypadku Returnal, gdyż miałoby to negatywny wpływ tylko na użytkowników PlayStation 5. Niezależnie od wszystkiego, dla graczy to całkiem dobrze, że deweloperzy poświęcają tyle czasu, ile potrzeba, aby wydać grę, która jest odpowiednio ukończona i spełnia określone standardy jakości. Sony ma już bardzo dobre doświadczenia z innymi grami na wyłączność PlayStation, a jeśli Returnal ma potencjał, by odnieść taki sukces jak Horizon Zero Dawn, kilka tygodni więcej pracy nad nią może mieć duże znaczenie dla jakości końcowego produktu i jest szansą, której nie należy zmarnować.

 

 

Już wkrótce przekonamy się, czy dodatkowy czas pracy nad grą wystarczył, by Returnal stało się świetną grą.

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

134.56zł
Returnal
Returnal
  • Oficjalna strona : Returnal
  • Kategorie : Akcja , Science Fiction , Rogue-Like
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Housemarque
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 15 lutego 2023
  •     PC : 15 lutego 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare