You are here
We also support
 
 
 
 

Brak zapisu gry w Returnal stał się problemem

Brak zapisu gry w Returnal stał się problemem
NEWS 3 maj 2021, 12:30

Minęło zaledwie kilka dni od oficjalnej premiery Returnal na PlayStation 5 i gra okazała się całkiem niezła w większości aspektów, ale jest jedna cecha, która doprowadzała niektórych graczy do szału: nie można zapisać swoich postępów w Returnal. W większości gier z tego gatunku nie jest to wielki problem, głównie dlatego, że większość z nich to dość krótkie gry indie i można je przejść za jednym zamachem bez konieczności inwestowania dużej ilości czasu, ale w tym przypadku okazało się to być sporym problemem, ponieważ ukończenie biegu w grze od Housemarque może zająć kilka godzin, a nie każdy jest w stanie grać w gry przez dłuższy czas. To dość zaskakujące, że twórcy nie wzięli pod uwagę takiej możliwości.

 

 

W tej chwili jedyną możliwością kontynuowania gry Returnal po przerwie jest pozostawienie PlayStation 5 w trybie spoczynku i zawieszenie gry, co dla niektórych osób nie powinno być zbyt dużym problemem, ale jeśli z jakiegokolwiek powodu zabraknie prądu, stracicie wszystkie postępy. Liczba graczy proszących o opcję zapisu w trakcie gry, aby uniknąć utraty postępów w przypadku, gdy musisz przerwać grę z jakiegoś powodu, wzrosła w ciągu weekendu. W końcu Housemarque przedstawił odpowiedź na Twitterze, która wprawiła większość graczy w zakłopotanie, ponieważ po prostu potwierdzili problem, który najwyraźniej już znali.

 

 

Wygląda na to, że wszystko, co mają teraz do powiedzenia, to że "nie mają nic do ogłoszenia", co pozostawia tysiące graczy w oczekiwaniu na informację, czy zamierzają pracować nad możliwym rozwiązaniem tego problemu. Zapisywanie postępów nie powinno kolidować z podstawową mechaniką gry roguelike, która polega na tym, że gdy zginiesz, musisz zaczynać wszystko od początku. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, jak duży wpływ będzie to miało na początkową sprzedaż Returnal, ale jak na razie gra wydaje się radzić całkiem dobrze, mimo że jest dostępna tylko na PS5.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare