Pojawił się zwiastun premierowy Returnal!

Pojawił się zwiastun premierowy Returnal!

Pomimo udowodnienia za pomocą Horizon Zero Dawn, że zmiana polityki i przeniesienie gier, które wcześniej były ekskluzywne dla PlayStation, na platformy takie jak PC, było całkiem dobrym pomysłem, Sony nadal wydaje gry, w które można grać tylko na ich platformie. Returnal jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowości, która mieści się w tej kategorii. Była to jedna z gier zapowiedzianych podczas prezentacji PlayStation 5 i od tego czasu mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o grze, dzięki kilku materiałom wideo. Na dzień przed oficjalną premierą, zwiastun premierowy Returnal przyczynia się do stworzenia nastroju na premierę, pokazując nieco więcej na temat rozgrywki i historii tego nadchodzącego horroru psychologicznego, trzecioosobowej strzelanki.

Returnal pozwala wcielić się w Selene, pilotkę kosmiczną, która utknęła na odizolowanej, obcej planecie. To dziwne miejsce, znane jako Atropos, jest dość wrogim środowiskiem dla Ciebie i jest zamieszkane przez agresywne stworzenia. Będziesz musiał zbadać planetę w poszukiwaniu sposobu ucieczki z niej, ale nie minie zbyt wiele czasu, zanim odkryjesz w najgorszy możliwy sposób, że cała planeta jest pod wpływem bardzo osobliwego zjawiska: pętli czasowej, która zresetuje Twoją podróż za każdym razem, gdy umrzesz. Tylko próbując różnych ścieżek i podejść do gry będziesz w stanie uciec z tego koszmarnego miejsca. Ale Twoja przygoda w Returnal nie będzie wcale powtarzalna, ponieważ wszystko się zmienia za każdym razem, gdy pętla się resetuje, łącznie z przedmiotami, które masz do dyspozycji.

 

 

Mechanika Roguelike, intensywna walka w trzeciej osobie, cała planeta pełna sekretów i dziwnych stworzeń oraz ekstremalna regrywalność to najważniejsze cechy Returnal. Wszystkie te elementy, w połączeniu z grafiką wykorzystującą całą moc PlayStation 5, będą dostępne jutro, ale już teraz możesz znaleźć Returnal w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

134.90zł
Returnal
Returnal
  • Oficjalna strona : Returnal
  • Kategorie : Akcja , Science Fiction , Rogue-Like
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Housemarque
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 15 lutego 2023
  •     PC : 15 lutego 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare