Odkryj rozgrywkę Returnal w nowym filmie

Odkryj rozgrywkę Returnal w nowym filmie
14 sty 2021, 17:00

Premiera konsol nowej generacji kilka miesięcy temu przyniosła również wiele gier, które wcześniej były dostępne, ale w taki czy inny sposób zostały dostosowane do nowej technologii. Wielu deweloperów zaoferowało graczom darmowe aktualizacje do swoich gier, aby mogli w nie grać na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dzięki temu nie brakowało gier, w które można by grać na obu platformach, ale uwagę graczy przyciągnęły również nowe gry, które pojawią się w najbliższych miesiącach. Tak jest w przypadku Returnal, strzelanki z perspektywy trzeciej osoby, która łączy w sobie elementy sci-fi i horroru psychologicznego, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia.

 

 

Returnal jest rozwijany przez Housemarque, twórcę Resogun. Gra zostanie wydana wyłącznie na PlayStation 5, 19 marca 2021 roku. Wcielasz się w postać Selene, kosmicznej zwiadowczyni Astry, która jest uwięziona w pętli wskrzeszania, podczas zwiedzania dziwnej obcej planety.

Teraz możemy przyjrzeć się rozgrywceReturnal w nowym filmie, który właśnie został opublikowany na blogu PlayStation. Skupia się on na walce i pokazuje niektóre z dziwnych broni, które Selene będzie w stanie znaleźć, próbując uciec z piekielnego koszmaru, w którym jest uwięziona.

 

 

Dyrektor kreatywny Harry Krueger skomentował również, jakiego rodzaju rozgrywki możemy spodziewać się w Returnal:

"Returnal" ma na celu połączenie unikalnej mieszanki stylów gry. Łączy on w sobie naszą charakterystyczną, wybuchową akcję zręcznościową, responsywne sterowanie i rozgrywkę typu "bullet hell", a tym razem wszystko to jest prezentowane w trzeciej osobie. Czeka nas szybka i szalona walka oraz intensywna strzelanina, a także bogata eksploracja i przemierzanie w trakcie odkrywania proceduralnie generowanych środowisk Atropos. Stworzyliśmy Returnal tak, aby był pełnym wyzwań i satysfakcji doświadczeniem, na tyle różnorodnym i głębokim, abyś zawsze wracał po „jeszcze jeden raz”.

Jeśli szukasz nowej gry do zagrania na PlayStation 5, powinieneś koniecznie mieć oko na Returnal.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare