Kinguin advent rest
 
 

Odsłonięto nowe szczegóły o Resident Evil Village

Odsłonięto nowe szczegóły o Resident Evil Village

Minęły już ponad trzy lata odkąd ostatnia część serii Resident Evil została wydana. Prawdą jest, że od 2017 roku Capcom wydał dwie gry, remake'i Resident Evil 2 i Resident Evil 3, które zawierają również tryb multiplayer, Resident Evil Resistance, ale wielu fanów czeka na nową odsłonę, która będzie kontynuacją głównej historii serii, a Resident Evil Village zrobi to w 2021 roku.

O kilku rzeczach dotyczących gry mogliśmy się dowiedzieć po raz pierwszy w czerwcu zeszłego roku podczas prezentacji gier na Playstation 5. Resident Evil Village został następnie pokazany we wrześniu na nowej imprezie organizowanej przez Sony, w której mogliśmy obejrzeć trailer, który dał nam dokładniejsze wyobrażenie o tym, co nas czeka w grze.

 


Dziś, Resident Evil Village wraca do centrum uwagi dzięki japońskiemu magazynowi Famitsu, który zdradza więcej szczegółów na temat gry. Wiedzieliśmy już, że podobnie jak w poprzedniej odsłonie, bohaterem będzie Ethan, ale wydaje się, że nie znajdzie się on w słynnej Wiosce z własnej woli i że to Chris Redfield zmusił go do pójścia tam. Famitsu zdradza również, że mieszkańcy wioski będą dalecy od bycia prostymi i głupimi postaciami niezależnymi i będą w stanie zaadoptować zachowania grupowe jak w Resident Evil 4. Jeśli chodzi o wrogów, będą oni w stanie używać broni i koordynować swoje ataki. Wreszcie w Resident Evil Village znajdą się postacie niezależne, które będą sprzedawać nam różne rodzaje broni w ramach gry.

Nadal istnieje wiele istotnych informacji o Resident Evil Village których moglibyśmy się dowiedzieć przed jej wydaniem. Gra zaplanowana jest na 2021 rok, ale nie mając na to dokładnej daty, Capcom ma mnóstwo czasu, by opowiedzieć nam więcej o grze, a my nie możemy się doczekać, aż do tego dojdzie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare