Resident Evil Village: Capcom pyta o Twoją opinię

Resident Evil Village: Capcom pyta o Twoją opinię
9 lip 2020, 17:32

Zapowiedziany około miesiąc temu podczas imprezy Sony poświęconej grom Playstation 5, Resident Evil Village zrobił silne wrażenie. W rzeczywistości, od czasu premiery gry Resident Evil 7, fani serii z niecierpliwością czekają na nową odsłonę po trzech latach oczekiwania. Gra została zapowiedziana na rok 2021 na konsolach nowej generacji, a także na PC.

Nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji o Resident Evil Village poza tym, co wydobyliśmy z opublikowanego w czerwcu traileru. Gra odbywa się kilka lat po wydarzeniach z Resident Evil 7, a od tego czasu Ethan prowadzi wyraźnie spokojne życie z rodziną. Ale wydaje się, że Chris Redfield przybędzie i zakłóci ten spokój. Jeśli chodzi o cechy, nic nie jest jeszcze pewne, ale jeśli wierzyć zwiastunowi, wydaje się, że Resident Evil Village będzie rozgrywany w pierwszej osobie, jak jego poprzednik.

Podczas gdy my czekamy na więcej informacji o Resident Evil Village, Capcom daje nam możliwość wyrażenia naszej opinii o grze i wyrażenia swojej opinii poprzez ankietę. Zawiera ona kilka pytań, w szczególności na temat oczekiwań graczy, zarówno w zakresie historii, rozgrywki, jak i grafiki. Pomijając fakt, że to raczej miłe, że Capcom bierze pod uwagę opinie graczy, ankieta ta pokazuje, że nie wszystko jest jeszcze ustalone, jeśli chodzi o rozwój gry.

Innym ciekawym punktem jest to, że Capcom może opublikować demo gry. W szczególności jedno pytanie dotyczy oceny naszego zainteresowania potencjalnym demo. Nie jest to zaskakujące samo w sobie, ponieważ Capcom oferował już dema do remake'ów Resident Evil 2Resident Evil 3.


Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej o Resident Evil Village, ale nie tak dawno już Capcom zaplanował nowe spotkanie na sierpień, aby dać nam więcej informacji o grze.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare