Resident Evil Village: Capcom pyta o Twoją opinię

Resident Evil Village: Capcom pyta o Twoją opinię

Zapowiedziany około miesiąc temu podczas imprezy Sony poświęconej grom Playstation 5, Resident Evil Village zrobił silne wrażenie. W rzeczywistości, od czasu premiery gry Resident Evil 7, fani serii z niecierpliwością czekają na nową odsłonę po trzech latach oczekiwania. Gra została zapowiedziana na rok 2021 na konsolach nowej generacji, a także na PC.

Nie mamy jeszcze zbyt wielu informacji o Resident Evil Village poza tym, co wydobyliśmy z opublikowanego w czerwcu traileru. Gra odbywa się kilka lat po wydarzeniach z Resident Evil 7, a od tego czasu Ethan prowadzi wyraźnie spokojne życie z rodziną. Ale wydaje się, że Chris Redfield przybędzie i zakłóci ten spokój. Jeśli chodzi o cechy, nic nie jest jeszcze pewne, ale jeśli wierzyć zwiastunowi, wydaje się, że Resident Evil Village będzie rozgrywany w pierwszej osobie, jak jego poprzednik.

Podczas gdy my czekamy na więcej informacji o Resident Evil Village, Capcom daje nam możliwość wyrażenia naszej opinii o grze i wyrażenia swojej opinii poprzez ankietę. Zawiera ona kilka pytań, w szczególności na temat oczekiwań graczy, zarówno w zakresie historii, rozgrywki, jak i grafiki. Pomijając fakt, że to raczej miłe, że Capcom bierze pod uwagę opinie graczy, ankieta ta pokazuje, że nie wszystko jest jeszcze ustalone, jeśli chodzi o rozwój gry.

Innym ciekawym punktem jest to, że Capcom może opublikować demo gry. W szczególności jedno pytanie dotyczy oceny naszego zainteresowania potencjalnym demo. Nie jest to zaskakujące samo w sobie, ponieważ Capcom oferował już dema do remake'ów Resident Evil 2Resident Evil 3.


Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej o Resident Evil Village, ale nie tak dawno już Capcom zaplanował nowe spotkanie na sierpień, aby dać nam więcej informacji o grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare