Remake Silent Hill 2 prezentuje walkę w State of Play

Remake Silent Hill 2 prezentuje walkę w State of Play

Jeśli chodzi o serie horrorów, Silent Hill to kultowy klasyk, który przez lata stał się ulubieńcem ogromnej społeczności. Zapowiedź remake'u Silent Hill 2 dwa lata temu została przyjęta z radością, ale od tego czasu wiadomości o grze pojawiały się rzadko. Jednak transmisja Sony State of Play położyła kres tej suszy i pozostawiła fanów serii survival horrorów z pierwszymi wrażeniami na temat walki w nadchodzącej grze.

Nowoczesne podejście do klasyki

Dzięki ulepszonej grafice i nowoczesnym funkcjom, nowy Silent Hill 2 sprawia wrażenie zupełnie innej gry, zachowując jednocześnie ducha oryginału. W pewnym sensie wygląda bardzo podobnie do remake'u Resident Evil 2, ale fani serii z pewnością docenią różnice. Deweloper Bloober Team stworzył remake z walką, która znacznie ewoluowała. Oferuje więcej wyborów, jest brutalna i bardziej atrakcyjna wizualnie.

 

 

Wideo oferuje szerokie spojrzenie na walkę w Silent Hill 2 i ujawnia, że jest ona pełna akcji. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy desperacko potrzebują dobrej dawki Silent Hill, możesz spróbować Silent Hill: The Short Message. Jest to pierwszoosobowy horror inspirowany serią, który jest obecnie dostępny za darmo dla wszystkich graczy PlayStation. Więcej na temat tego spin offu można przeczytać na PlayStation Blog.

 

 

Konami nie ujawniło jeszcze daty premiery nowego Silent Hill 2, ale ujawnienie wideo z walki może oznaczać, że będziemy mogli w niego zagrać jeszcze w tym roku. Pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do wyszukiwania tanich kluczy Silent Hill 2 na PS5, jeśli nie chcesz przegapić powrotu kultowej serii survival horrorów.

186.55zł
SILENT HILL 2
SILENT HILL 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare