Instant Gaming EU
 
 

Oficjalna ocena Silent Hill 2 przewiduje jego premierę

Oficjalna ocena Silent Hill 2 przewiduje jego premierę

Seria Silent Hill jest ulubioną serią fanów horrorów i przez lata stała się kultowa. Po ogłoszeniu remake'u Silent Hill 2 kilka lat temu pojawiły się różnego rodzaju plotki i spekulacje na temat możliwej zawartości gry, które zmieniły się w nieokiełznane oczekiwanie, gdy w styczniu pokazano walkę w grze, ponieważ spektakularne obrazy ujawniły, że nowy Silent Hill 2 będzie pełen akcji. Jednak wideo było również źródłem wielu wątpliwości dla fanów, ponieważ nie ujawniło niczego w zakresie fabuły. Jednak ostateczna odpowiedź na te pytania może być tuż za rogiem wraz z premierą gry.

Nie dla dzieci

Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia daty premiery Silent Hill 2, może być ona bliżej niż kiedykolwiek. Gra została oficjalnie oceniona w Korei i Ameryce Północnej, co zwykle dzieje się na krótko przed wydaniem gry wideo. W związku z tym wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie, a Silent Hill 2 może zostać wydany nawet latem. Zgodnie z oczekiwaniami, Silent Hill 2 otrzymał kategorię Mature, co jest dość logiczne w przypadku horroru z wyraźną i brutalną przemocą, jak widać na filmie z walki.

 

 

Czekając na oficjalne ogłoszenie daty premiery Silent Hill 2, możemy mieć tylko nadzieję, że będzie mu towarzyszyć więcej informacji na temat mechaniki i rozgrywki w grze. Modernizacja takiej gry w żadnym wypadku nie jest łatwa, zwłaszcza gdy próbuje się zadowolić ogromną społeczność fanów, którzy kochają oryginalny klasyk. Jako twórcy takich gier jak Layers of Fear, Blair Witch i The Medium, chłopaki z Bloober Team mają duże doświadczenie z horrorami i z pewnością wykorzystają je jak najlepiej, aby stworzyć remake, który jest wystarczająco godny.

Jeśli jesteś fanem Silent Hill i nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w tym nowym doświadczeniu, zalecamy śledzenie najlepszych rabatów na Silent Hill 2 za pomocą naszej porównywarki.

319.00zł
SILENT HILL 2
SILENT HILL 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare