Remake Silent Hill 2 ma październikową datę premiery

Remake Silent Hill 2 ma październikową datę premiery

Istnieje wiele popularnych serii, jeśli chodzi o horrory, ale Silent Hill stoi ponad większością z nich. Pierwszy Silent Hill był przygodowym survival horrorem wydanym w 1999 roku i od tego czasu pojawiło się wiele innych tytułów. Jednak Konami przywraca serię z nowym remakiem drugiej części serii, co wzbudziło wielkie oczekiwania wśród fanów. Nowy Silent Hill 2 będzie świeżym spojrzeniem na oryginalny tytuł z 2001 roku i przywróci Jamesa Sunderlanda, który znajduje się w dziwnych okolicznościach po otrzymaniu listu od zmarłej żony, który zmusza go do spotkania się z nią po raz ostatni. Gra jest wciągającym, klimatycznym horrorem osadzonym w małym miasteczku Silent Hill, które skrywa o wiele więcej strasznych tajemnic, niż można by się spodziewać.

Data premiery i nie tylko

Remake gry Silent Hill 2 jest z niecierpliwością oczekiwany przez dużą społeczność, która jest bardziej niż chętna, aby powrócić do Silent Hill i cieszyć się nowoczesną grafiką, nowymi efektami wizualnymi i intensywnym horrorem. Do tej pory Konami nie ujawniło zbyt wiele na temat nowego tytułu, ale wczorajsze State of Play przyniosło nam nowe wideo i ogłoszenie oficjalnej daty premiery nadchodzącej gry Bloober Team. Nowa wersja Silent Hill 2 ukaże się 8 października na PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Steam.

 


Po ogłoszeniu daty premiery, Konami opublikowało kolejny film, który pozwala nam zanurzyć się w rozgrywce Silent Hill 2 i oferuje spojrzenie na dodatkową zawartość zawartą w różnych edycjach specjalnych gry. Od przedmiotów kosmetycznych i cyfrowego artbooka gry po cyfrową ścieżkę dźwiękową i 48 godzin wczesnego dostępu do Silent Hill 2, fani serii gotowi wydać nieco więcej będą mieli kilka fajnych bonusów.

 

 

Teraz, gdy data premiery remake'u Silent Hill 2 została potwierdzona, pozostaje tylko sprawdzić najlepsze zniżki na cyfrowe kody do pobrania Silent Hill 2, aby zdobyć swoją kopię gry. Oczywiście nasza porównywarka jest najlepszym narzędziem do zdobycia ulubionej gry w najlepszej cenie.

186.60zł
SILENT HILL 2
SILENT HILL 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare