Eneba COM
 
 

Remake Resident Evil 4 zapowiada DLC Separate Ways

Remake Resident Evil 4 zapowiada DLC Separate Ways

Capcom ujawnił Separate Ways, nowe fabularne DLC do Resident Evil 4 Remake, które ukaże się 21 września 2023 roku. Separate Ways odkrywa inną stronę odrodzonej opowieści, podążając za Adą Wong podczas tajnej misji, która połączy agentkę z Leonem S. Kennedym podczas jego poszukiwań zaginionej córki prezydenta. Wraz z premierą Separate Ways, tego samego dnia zostanie udostępniona darmowa aktualizacja dla Najemników, wprowadzająca Adę Wong i jej osławionego pracodawcę, Alberta Weskera, jako grywalne postacie do popularnego trybu bonusowego.

W nowym zwiastunie zadebiutował również ekscytujący materiał z trybu VR Resident Evil 4. Ten nowy, wciągający sposób na doświadczenie głównej kampanii Resident Evil 4 pojawi się na PlayStation VR2 jako darmowy dodatek tej zimy. Resident Evil 4 VR Mode przybliża akcję bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i zwiększa intensywność dzięki intuicyjnemu sterowaniu PlayStation VR2 Sense, w tym podwójnemu władaniu bronią, realistycznej obsłudze broni, ulepszonemu działaniu noża i nie tylko.

 

 

Graj jako Ada Wong

W grze Separate Ways Ada Wong podróżuje do samotnej i wiejskiej części Europy, aby zinfiltrować wioskę kontrolowaną przez grupę religijną znaną jako Los Iluminados. Pod rozkazami Alberta Weskera Ada ma zdobyć najmroczniejszy sekret kultu: tajemniczy materiał znany jako "Bursztyn". Jej operacja przeplata się z poszukiwaniami zaginionej córki prezydenta przez Leona S. Kennedy'ego, zapewniając alternatywną perspektywę dla głównej historii, która odkrywa wydarzenia rozgrywające się za kulisami.

Oprócz wysoko cenionej strzelaniny, walki i mechaniki noża w Resident Evil 4, Separate Ways wprowadza dodatkową funkcję, która przenosi szybką akcję na ekscytujący nowy poziom. W tej ekscytującej misji Ada jest uzbrojona w chwytak, który może być używany do huśtania się nad przepaściami, szybkiego wspinania się i zanurzania w głębinach poniżej. Ada może również posługiwać się tym urządzeniem w walce, aby walczyć z wrogami w zwarciu i wykonywać ciosy z dystansu.

W zeszłym roku Capcom wydał Shadows of Rose, DLC do Resident Evil Village, w pakiecie Winter's Expansion. Akcja DLC rozgrywa się około szesnaście lat po wydarzeniach z oryginału, a my wcielamy się w Rosemary, córkę Ethana i Mii.

Separate Ways będzie dostępne jako dodatek do pobrania dla Resident Evil 4 21 września na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem Steam. Resident Evil 4 VR Mode ma zostać wydany tej zimy jako darmowe DLC wyłącznie dla PlayStation VR2. Sprawdź naszą porównywarkę najtańszych ofert na​​​ Resident Evil 4 Remake i przygotuj się na DLC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare