Instant Gaming EU
 
 

Możesz pomóc w decyzji, jaka będzie następna gra Resident Evil

Możesz pomóc w decyzji, jaka będzie następna gra Resident Evil

Niedawną premierę Resident Evil 4 Remake można uznać za sukces. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich remake'ów kultowej serii survival horrorów, nowości wprowadzone przez Capcom zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez ogromną społeczność fanów wspierających gry z serii Resident Evil. Jeśli jesteś jednym z tych graczy i zastanawiasz się nad przyszłością franczyzy, możesz być pewien, że w przyszłości pojawi się więcej gier Resident Evil, czy to w postaci zupełnie nowych głównych odsłon, czy remake'u starego tytułu.

Capcom chce poznać opinię fanów

W rzeczywistości możesz mieć w tym swój udział, jeśli odpowiesz na oficjalną ankietę, którą Capcom opublikował niedawno. Pyta ona o twoje doświadczenia ze wszystkimi aspektami serii, od gier po filmy i nie tylko, a na końcu ankiety zostaniesz zapytany o inne gry Resident Evil, które chciałbyś zremasterować. Wskazuje to, że deweloper Resident Evil nadal jest zainteresowany tworzeniem nowych remake'ów, co jest świetną wiadomością dla fanów serii.

 

 

Chociaż plotka głosi, że następnym produktem Resident Evil będzie film, nowa gra wideo powinna również znaleźć się w programie dewelopera. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, czy będzie to remake któregoś ze starych tytułów, czy sequel Resident Evil Village. Wolelibyście zobaczyć zupełnie nową grę czy remake tytułów takich jak Code Veronica? W każdym razie, jeśli kochasz serię, możesz mieć mnóstwo zabawy, zdobywając kod Resident Evil 4 Remake za pomocą naszej porównywarki. Przynosi on nowe funkcje i wiele nowości, które wyróżniają go na tle oryginału.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare