Instant Gaming EU
 
 

Remake Resident Evil 4 dodaje tryb Najemnicy

Remake Resident Evil 4 dodaje tryb Najemnicy

Resident Evil 4 Remake zdołał przekonać fanów serii ulepszoną mechaniką rozgrywki, poprawioną grafiką i nową zawartością. Gra miała jedną z najlepszych premier wszech czasów dla gier z serii, sprzedając się w ponad trzech milionach egzemplarzy w zaledwie kilka dni. Capcom rozszerza teraz grę o zapowiedzianą zawartość popremierową, w tym nowy tryb rozgrywki, który będzie znany fanom Resident Evil, ponieważ był obecny w kilku poprzednich odsłonach serii: The Mercenaries.

Leon przeciwko światu

The Mercenaries pojawiło się jako darmowe DLC do Resident Evil 4 Remake i pozwala wcielić się w Leona, który stara się przetrwać ataki wygłodniałej hordy wrogów, próbując jednocześnie uzyskać jak najlepszy wynik. Ten nowy tryb rozgrywki będzie dość ekscytującym dodatkiem dla tych, którzy chcą zanurzyć się w doświadczeniu, które bardziej skłania się ku akcji i pomija nową mechanikę skradania się obecną w remake'u.

 

 

Premiera The Mercenaries nie jest jedyną nowością w Resident Evil 4 Remake. Capcom ogłosił również premierę płatnego DLC, które pozwala odblokować ulepszone wersje broni wcześniej niż zwykle. Nie jest to w żadnym wypadku konieczne do ukończenia gry, ale jeśli bronie są twoją działką, może to być dla ciebie interesujący zakup. W każdym razie pamiętaj, że każdy bilet odblokowuje jedną broń na raz.

"Do entuzjastów broni, kolekcjonerów noży i miłośników broni wszelkiego rodzaju: oto twój bilet na pokaz broni! A konkretnie bilet do zrealizowania w sklepie kupieckim. Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do ekskluzywnego ulepszenia broni w dowolnym momencie, niezależnie od jej poziomu. Nie tylko to, ale po odblokowaniu samo ulepszenie jest bezpłatne!".

Jeśli wolisz cieszyć się doświadczeniem przy minimalnych kosztach, możesz kupić swoją kopię Resident Evil 4 Remake taniej na dowolnej platformie dzięki naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare