Premiera Frostpunk 2 została opóźniona do września

Premiera Frostpunk 2 została opóźniona do września

Kiedy Frostpunk został wydany, wielu graczy odkryło imponującą grę strategiczną, w której musieli stawić czoła ekstremalnym warunkom pogodowym, ryzykując przetrwanie całego miasta. Mroźna planeta i miasto, w którym garstka ocalałych utrzymuje się tylko dzięki ciepłu pojedynczego generatora, czekały na ciebie w wymagającym doświadczeniu, które wystawiło na próbę twoje umiejętności zarządzania, podczas gdy musiałeś stawić czoła decyzjom życia lub śmierci. W późniejszym czasie gra o budowaniu miast od 11-bit Studios otrzymała trzy rozszerzenia. The Rifts, The Last Autumn i On the Edge dodały do gry wiele nowości, w tym nowe funkcje, dodatkowe scenariusze i nie tylko. Zapowiedź kontynuacji została z zadowoleniem przyjęta przez ogromną społeczność wspierającą pierwszą grę, a deweloper zaoferował nawet graczom możliwość wypróbowania Frostpunk 2 podczas bety. Niestety, wraz ze zbliżającą się premierą gry, 11-bit Studios ogłosiło opóźnienie.

Potrzeba więcej czasu

Pierwotna data premiery Frostpunk 2 to 25 lipca, ale teraz została przesunięta na 20 września. Powodem tej zmiany jest fakt, że studio potrzebuje więcej czasu na wdrożenie dodatkowych funkcji i dopracowanie gry. Opinie otrzymane podczas ostatniego wydarzenia beta były bardzo pozytywne, ale zmusiły również twórców do ponownego rozważenia niektórych aspektów rozgrywki. Osoby, które wypróbowały grę, zasugerowały bardziej szczegółowe zarządzanie siłą roboczą i zostaną one dodane do gry w celu poprawy wrażeń. 11-bit Studios udostępniło post na Steamie, w którym szczegółowo opisuje wszystkie zmiany, które pojawią się w Frostpunk 2 przed premierą i zdecydowanie wyglądają świetnie. Dlatego opóźnienie o dwa miesiące w celu zapewnienia lepszej rozgrywki wydaje się całkiem rozsądne.

 

 

Frostpunk 2 będzie naturalną ewolucją oryginalnej gry. Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszej części, gracz znajduje się w mieście, które przetrwało początkową falę zimna. Przed graczem pojawi się mnóstwo nowych problemów, w tym zarządzanie różnymi frakcjami, z których każda ma własne plany. Ponadto twoje decyzje nie będą absolutne i będziesz musiał strategicznie negocjować z Radą Miasta, w której reprezentowana jest każda frakcja. Ten nowy scenariusz polityczny będzie tylko jedną z nowości we Frostpunk 2 i z pewnością zapewni fanom pierwszej gry rozrywkę na długi czas.

Jak zwykle, jeśli nie chcesz przegapić nowych wrażeń z rozgrywki, skorzystaj z naszej porównywarki, aby znaleźć najtańsze klucze do gry Frostpunk 2 i przygotuj się na odkrycie gry, gdy tylko będzie dostępna.

159.99zł
Frostpunk 2
Frostpunk 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare