Frostpunk 2 prezentuje pierwszy film z rozgrywki

Frostpunk 2 prezentuje pierwszy film z rozgrywki

Frostpunk 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych nadchodzących premier w gatunku strategii. Sukces poprzedniczki wywołał ogromny szum wokół sequela. Oryginalny Frostpunk zaskoczył fanów gatunku ekscytującym doświadczeniem, które pozwoliło ci poprowadzić grupę ocalałych w ekstremalnych warunkach po zamrożeniu planety. Brutalność gry szybko przyciągnęła ogromną bazę graczy, dzięki czemu fabuła i zawartość gry zostały rozszerzone o trzy dodatki. On the Edge, The Last Autumn i The Rifts zawierały nowe funkcje, scenariusze i nowości, jednocześnie utrzymując dość wysoki poziom trudności gry.

Teraz Frostpunk 2 ma podążać śladami swojego poprzednika i również wprowadzi wiele nowości. Akcja gry rozgrywa się trzydzieści lat po kataklizmie burzy, która pokryła świat lodem. Znalezienie środków do przetrwania jest nadal priorytetem, ale nowa gra wprowadza również nowe mechaniki, które podkreślają problemy generowane w społeczeństwie przez samą ludzką naturę.

"Frostpunk 2 to nadal gra o mieście i jego społeczeństwie, ale wewnętrzne zawirowania, wywołane rosnącymi różnicami społecznymi, oznaczają, że gracze będą musieli stawić czoła nowym rodzajom zagrożeń. Używamy postapokaliptycznej scenerii, aby opowiedzieć znaczącą historię o ludzkich ambicjach. Ponieważ ostatecznie to, co może nas wykończyć, to nie sama natura - to ludzka natura".

Przetrwanie jest nadal głównym celem

Frostpunk 2 będzie zawierał wiele elementów, które widzieliśmy już w poprzedniej grze z serii, ale rozgrywka będzie się znacznie różnić, zachowując przy tym bardzo wysoki poziom trudności. Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę można zobaczyć na poniższym filmie.

 

 

Twórcy This War of Mine przygotowali sequel, który sprosta wysokim oczekiwaniom fanów. We Frostpunk 2 nowe problemy będą wymagały nowych rozwiązań, a ty zdecydujesz, czy przyjmiesz bezwzględne, czy bardziej współczujące podejście do przetrwania swojego ludu. Cokolwiek zdecydujesz, będziesz musiał zmierzyć się z konsekwencjami.

Premiera Frostpunk 2 planowana jest na ten rok, ale nie ogłoszono jeszcze konkretnej daty premiery. Możesz jednak skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty i zamówić klucz Steam do Frostpunk 2 z wyprzedzeniem.

159.99zł
Frostpunk 2
Frostpunk 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare