Instant Gaming EU
 
 

W Helldivers 2 dostępne są dwie nowe, potężne bronie

W Helldivers 2 dostępne są dwie nowe, potężne bronie

Automaty są najbardziej przerażającą frakcją w Helldivers 2, a przynajmniej było tak od momentu premiery gry. Wysoki pancerz tych krwiożerczych robotów sprawia, że są one szczególnie trudne do zabicia za pomocą lekkiej broni, która jest najczęstszym typem używanym przez Helldiversów podczas ich misji. To sprawiło, że dodanie mechów do gry było bardzo mile widzianą funkcją, ponieważ dało siłom walczącym o Super Ziemię przewagę nad Automatonami w niektórych walkach. Jednak w Helldivers 2 sytuacja zmieniła się na dobre, a gracze mają teraz dostęp do nowych broni, które mogą wybić dziurę w obronie wroga. Niedawna publikacja z konta Helldivers 2 na X potwierdziła, że w grze dostępne są już dwie nowe ciężkie bronie: LAS-99 Quasar Cannon i MG-101 Heavy Machine Gun.

 

 

Moc przebijająca pancerz

Bitwy w Helldivers 2 znacznie się zmieniły dzięki dodaniu tych dwóch broni. Podczas gdy ciężki karabin maszynowy MG-101 zapewnia niesamowitą szybkostrzelność, która jest idealna do tłumienia wrogów i pokrycia szerokiego obszaru śmiercionośnym deszczem pocisków, działo kwazarowe LAS-99 jest potężną bronią zdolną do wystrzeliwania promieni trzeszczącej energii, która może przebić ciężki pancerz.

Być może będziesz musiał dostosować swój styl rozgrywki, aby właściwie z nich korzystać. Odrzut HMG będzie poważnym problemem dla niektórych graczy podczas celowania, zwłaszcza jeśli nie ustabilizujesz swojej pozycji strzeleckiej. Ponadto, Działo Kwazarowe potrzebuje trochę czasu, aby naładować się przed strzałem i potrzebuje dość dużo czasu, aby ostygnąć po każdym strzale. Nawiasem mówiąc, HMG może zapewnić ogień osłonowy dla Helldiversów strzelających z działa kwazarowego do silnie opancerzonych celów, jeśli obie bronie są używane w tandemie z odpowiednim przygotowaniem i pozycjonowaniem. Obie bronie można już kupić w Helldivers 2 za odpowiednio 6000 i 7500 rekwizycji, a gracze bardzo pozytywnie zareagowali na ich dodanie.

Arrowhead z wielkim sukcesem surfuje na fali ogromnej popularności Helldivers 2. Gracze uwielbiają dynamikę działań wojennych, które nieustannie stanowią wyzwanie dzięki modyfikacjom wprowadzanym przez twórców w czasie rzeczywistym. Ponadto nowe dodatki do gry sprawiają, że doświadczenie jest świeże i nie pozwala graczom się nudzić. Jeśli studio będzie nadal pracować w ten sposób, będziemy słyszeć dobre rzeczy o Helldivers 2 przez długi czas.

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie odkryłeś tej niesamowitej wieloosobowej strzelanki trzecioosobowej, nasza porównywarka może zapewnić ci najlepsze zniżki na Helldivers 2 na PC i PlayStation 5. Ponadto, jeśli posiadasz już grę i chcesz uzyskać dodatkowe korzyści, możesz kupić Uaktualnienie do Edycji Super Obywatela.

111.97zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare