Na Netflixie zapowiedziano film "Beyond Good and Evil"

Na Netflixie zapowiedziano film "Beyond Good and Evil"

Po prawie 15 długich latach oczekiwania, Beyond Good and Evil 2 zostało ostatecznie zapowiedziane na E3 2017. Kontynuacja gry przygodowej zrodzona z wyobraźni twórcy Raymana okazała się być prequelem. Choć oryginalny Beyond Good and Evil został gorąco przyjęty z doskonałymi recenzjami, a nawet nagrodami, gra okazała się komercyjną porażką, głównie z powodu obfitości innych, bardzo oczekiwanych gier, które pojawiły się w tym samym czasie.

W ostatnich miesiącach o Beyond Good and Evil 2 nie było prawie żadnych wieści, ale właśnie ujawniła się dość niespodziewana wiadomość: film Beyond Good and Evil ukaże się "wkrótce". Ogłoszenie zostało dokonane przez Netflix za pośrednictwem Twittera, ponieważ adaptacja gry będzie dostępna na słynnej platformie. Ten tweet ujawnia po prostu, że film jest reżyserowany przez Roba Lettermana, który pracował zwłaszcza nad Detektywem Pikachu i Gangiem Rekinów. W filmie znajdziemy też Jade i Pey'J.

 

 

W artykułach Hollywood Reporter możemy dowiedzieć się nieco więcej, w szczególności, że "wkrótce" nie oznacza tak naprawdę "wkrótce". Rzeczywiście, wydaje się, że projekt jest w początkowej fazie i że zespół prowadzi obecnie rekrutację scenarzystów. Odkrywamy również, że film Beyond Good and Evil będzie mieszanką live-action i animacji.

I to wszystko na razie. Oczywiście, fani zadają sobie teraz wiele pytań, począwszy od historii filmu. Czy będzie to adaptacja pierwszego Beyond Good and Evil, czy też będzie to zupełnie inna historia? Czy w tym filmie zobaczymy scenariusz, który początkowo wydawał się być planowany w zwiastunie Beyond Good and Evil 2 wydanym w 2008 roku? To tajemnica. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, by dowiedzieć się więcej, tak jak w przypadku gry, ale kto wie, kolejny Ubisoft Forward może dać nam kilka odpowiedzi.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare