Michel Ancel opuszcza świat gier wideo, by poświęcić się nowemu projektowi

Michel Ancel opuszcza świat gier wideo, by poświęcić się nowemu projektowi

Wiadomość prawdopodobnie będzie miała druzgocący efekt dla fanów, ponieważ jeden z największych twórców gier wideo produkowanych we Francji postanowił przejść na emeryturę. Michel Ancel ogłosił dziś nowiny poprzez swoje konto na instagramie.

Dziś jest to dla mnie wyjątkowy dzień. Po ponad 30 latach postanowiłem przestać pracować nad grami wideo i skupić się w pełni na mojej drugiej pasji: Dzikiej przyrodzie!

Mój nowy projekt odbywa się w realnym świecie i składa się z otwartego sanktuarium dla dzikiej przyrody, poświęconego edukacji, miłośnikom przyrody i ... dzikim zwierzętom.

Ojciec Raymana, jak często bywa nazywany, choć niezbyt obecny w sieci, dzielił się na swoim koncie informacjami o swoich dwóch bieżących projektach, Beyond Good And Evil 2 i WiLD. Minęły jednak dwa lata od czasu, gdy ostatnio opublikował cokolwiek na ich temat. Wygląda na to, że przyczyny tego są teraz całkiem jasne: Michel Ancel ma inne projekty.

 

Uspokaja jednak fanów, zapewniając, że zespoły pracujące nad Beyond Good & Evil 2 i WiLD są "autonomiczne od kilku miesięcy i projekty idą bardzo dobrze" i że wkrótce powinniśmy zobaczyć "piękne rzeczy".

Przyszłość tych dwóch projektów wydaje się być pewna, ale wciąż mamy nadzieję, że flagowa licencja od naszego ulubionego projektanta nie zostanie zapomniana, myślimy oczywiście o Raymanie.

Wiadomość jest dość niespodziewana, musimy przyznać, ale koniec jej przekazu sugeruje, że wkrótce powinniśmy wreszcie mieć wiadomości o dwóch ambitnych projektach i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. W międzyczasie życzymy Michelowi Ancelowi powodzenia!

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare