Prace nad Beyond Good and Evil 2 w trakcie

Prace nad Beyond Good and Evil 2 w trakcie

Od dziś wszyscy fani Michela Ancela i Beyond Good and Evil mogą cieszyć się nową wersją klasycznej przygody, która pojawiła się w postaci Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition. Świętowanie rocznicy powstania uznanego przez krytyków tytułu od Ubisoft zremasterowaną wersją jest niesamowite, ponieważ pozwoli fanom na ponowne odkrycie oryginalnej przygody. Ubisoft niedawno potwierdził, że Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition zapewnia wrażenia wykraczające poza nowoczesną oprawę wizualną, ponieważ gra zawiera również nową fabułę, która zagłębia się w przeszłość Jade i łączy grę z jej przyszłą kontynuacją.

Wciąż żywa

Zgodnie z tą informacją, natychmiastową reakcją społeczności było pytanie o Beyond Good and Evil 2, które całkowicie zniknęło z radaru dawno temu. Ubisoft anulował wiele projektów w zeszłym roku, aby skupić się na swojej najbardziej dochodowej serii i zadziałało to całkiem nieźle dla nich z Assassin's Creed Mirage i Prince of Persia: The Lost Crown. Istniało wiele podejrzeń, że Beyond Good and Evil również zostanie anulowane, choć nigdy tego nie potwierdzono. Ogłoszenie Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition przyniosło nadzieję fanom serii, a teraz pojawiło się oficjalne potwierdzenie za pośrednictwem X: Beyond Good and Evil 2 jest nadal w fazie rozwoju.

 

 

Potwierdzenie jest świetne, ale wciąż nie ma odpowiedzi na temat możliwej daty premiery Beyond Good and Evil 2. Po tylu latach od zapowiedzi gry wciąż pozostajemy tylko ze spektakularnym filmem, który obiecuje wspaniałą przygodę. Miejmy nadzieję, że dzisiejsza premiera Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition będzie wystarczającym impulsem, by w niedalekiej przyszłości pojawiły się kolejne informacje na temat sequela. W każdym razie, niezależnie od tego, czy chcesz poznać nową wersję oryginalnej przygody Jade, czy poczekać na zamówienie w przedsprzedaży Beyond Good and Evil 2, gdy będzie dostępna, możesz mieć pewność, że nasza porównywarka zapewni Ci najlepsze oferty na zakup ulubionych gier.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare