Instant Gaming EU
 
 

Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition już w przyszłym roku

Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition już w przyszłym roku

Beyond Good and Evil to kultowa gra wideo, która ma wielu zwolenników na całym świecie. Początkowo sprzedaż gry nie była zbyt dobra, ale przez lata zgromadziła ona znaczną społeczność fanów, częściowo dlatego, że została stworzona przez Michela Ancela, ojca Raymana. Ci sami zwolennicy czekali na wydanie sequela przez długi czas. Ubisoft ogłosił to lata temu i zostawił fanów z filmem i bez daty premiery. Później wszystkie wiadomości związane z Beyond Good and Evil 2 były plotkami, zwłaszcza odkąd Ancel opuścił świat gier wideo, aby skupić się na innych sprawach.

Ujawnienie, którego miało nie być

Obchody 20. rocznicy powstania gry ponownie trafiły na pierwsze strony gazet, ale w bardzo nieoczekiwany sposób. Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition zostało niedawno zapowiedziane na usuniętej już stronie Xbox Store i było nawet grywalne przez krótką chwilę za pośrednictwem platformy gier Ubisoft. Ta nowa wersja oryginalnej gry będzie zawierać zremasterowaną grafikę w 4K i 60 FPS, a także inne ulepszenia rozgrywki. Wygląda jednak na to, że wszystkie te informacje wynikały z wewnętrznego błędu i Ubisoft starał się, by jak najszybciej zniknęły. Ostatecznie firma potwierdziła istnienie gry i będzie udostępniać więcej informacji na jej temat w przyszłości.

 

 

Premiera Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition jest zaplanowana na "początek 2024 roku" według Ubisoft i nie minie zbyt wiele czasu, zanim poznamy więcej szczegółów na temat tej nowej wersji przygód Jade. Niestety, nie ma żadnych wiadomości na temat możliwej premiery Beyond Good and Evil 2, co nie jest zaskakujące, ponieważ gra całkowicie zniknęła z radaru.

Kiedy nowa gra będzie gotowa, będziecie mogli kupić tani kod Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC za pomocą naszej porównywarki. Tymczasem będziecie musieli pozostać przy klasycznej odsłonie przygód Beyond Good and Evil.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare