Beyond Good and Evil doczekało się jubileuszowej edycji z okazji 20-lecia, ale wciąż nie doczekało się sequela

Beyond Good and Evil doczekało się jubileuszowej edycji z okazji 20-lecia, ale wciąż nie doczekało się sequela

Beyond Good and Evil to przygodowa gra akcji wydana w 2003 roku przez firmę Ubisoft. Gra została uznana przez krytyków za jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów i arcydzieło stworzone przez Michela Ancela, słynnego twórcę serii Rayman. Nic więc dziwnego, że Ubisoft z okazji 20. rocznicy premiery gry postanowił wydać jej specjalną edycję. Francuski wydawca zapowiedział, że więcej informacji na temat Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition poznamy już jutro podczas Limited Run Games Showcase.

 

 

Gdzie jest sequel?

To dość zaskakujące, że takie ogłoszenie zostało dokonane za pośrednictwem oficjalnego konta Beyond Good and Evil 2 na platformie mediów społecznościowych, a to głównie dlatego, że sequel zaginął w akcji, odkąd został zapowiedziany spektakularnym zwiastunem kinowym sześć lat temu. Od tego czasu wydaje się, że gra została zanurzona w piekle deweloperskim z nieznanych powodów i istnieją poważne wątpliwości, czy kiedykolwiek zostanie wydana. Michel Ancel porzucił tworzenie gier wideo, a Ubisoft nie ma żadnych wiadomości na temat projektu. Jednak oficjalna strona gry nadal działa i o ile wiadomo, gra nie została anulowana.

 

 

Jutrzejsze wydarzenie byłoby świetną okazją do przekazania fanom aktualnych informacji na temat sytuacji Beyond Good and Evil 2, ale jest to mało prawdopodobne. Być może Ubisoft zachowuje to jako as w rękawie, jeśli Beyond Good and Evil - 20th Anniversary Edition nie przeciwdziała rozczarowaniu ogromnego legionu fanów, którzy od tylu lat czekają na wiadomości o sequelu. W każdym razie, jeśli chcesz odwiedzić oryginalną grę, jest ona nadal dostępna na PC i możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać kopię Beyond Good and Evil w najlepszej cenie. Mamy nadzieję, że Anniversary Edition przyniesie jutro dobre wieści.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare