Monster Hunter Rise pojawi się na PC w 2022 roku

Monster Hunter Rise pojawi się na PC w 2022 roku
26 lut 2021, 12:34

Fani serii Monster Hunter obudzili się dzisiaj z miłą niespodzianką. Co prawda Monster Hunter Rise ukaże się w tym roku tylko na Nintendo Switch, ale Ci, którzy chcą się dobrze bawić eksplorując rozległy świat i polując na potężne bestie, i woleliby to robić na swoim PC, będą mieli taką możliwość w przyszłym roku. Capcom ogłosił, że pracuje już nad pecetową wersją gry. Choć wydaje się, że jest ona we wczesnej fazie rozwoju i minie jeszcze trochę czasu zanim zostanie wydana, to jest to świetna wiadomość.

Producent Monster Hunter Rise Ryozo Tsujimoto wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla IGN, a oto co powiedział:

"Otrzymaliśmy wiele próśb o pecetową wersję Monster Hunter Rise, szczególnie od graczy zza oceanu, dlatego zdecydowaliśmy się opracować wersję na PC, którą zamierzamy wydać na początku 2022 roku. Jest to wciąż w fazie rozwoju, więc chciałbym podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami, gdy nadejdzie odpowiedni czas."

Premiera Monster Hunter Rise była pierwotnie zaplanowana na 26 marca na wyłączność Nintendo Switch. Wygląda na to, że rosnąca liczba fanów serii poza Japonią, głównie dzięki ogromnemu sukcesowi Monster Hunter World i jego rozszerzenia Iceborne, wystarczyła, aby Capcom rozważył to nowe podejście do premiery. Warto zauważyć, że Nintendo Switch będzie jedyną konsolą, na której będzie można zagrać w Monster Hunter Rise, więc nie będzie to duża strata dla Nintendo, szczególnie biorąc pod uwagę, że gra będzie dostępna tylko na jego platformie przez kilka miesięcy.

 

 

Niezależnie od przypadku, zawsze możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć Monster Hunter Rise lub jakąkolwiek inną grę w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare