Demo Monster Hunter Rise jest już dostępne

Demo Monster Hunter Rise jest już dostępne

Seria Monster Hunter sprawiła, że gracze byli bardzo zajęci w ciągu ostatniego roku, zwłaszcza od czasu, gdy rozszerzenie Iceborne zostało udostępnione w Monster Hunter: World na wszystkich platformach. Capcomowi udało się umieścić grę na tym samym poziomie na konsolach i na PC. Ale nie każdy miał okazję polować na ogromne drapieżniki w świecie fantasy Monster Huntera, ponieważ ostatnie części serii nie zostały wydane na Nintendo Switch. Na szczęście, problem ten ma być wkrótce rozwiązany, ponieważ platforma Nintendo będzie jedyną, która pozwoli Ci grać w Monster Hunter Rise.

 

 

Mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej o nowym tytule od Capcomu w transmisji na żywo, która miała miejsce wczoraj. Wideo pokazało kilka nowych i spektakularnych potworów, które będą Twoimi zdobyczami w Monster Hunter Rise, w tym potwory takie jak Gross Harag, Barioth i Khezu. Wszystkie zamieszkują lodowaty region Frost Islands, który jest jednym z miejsc, który będzie można odkryć w grze. Film ukazuje również bardzo ciekawą fabułę w Monster Hunter Rise. Wyvern Riding pozwoli Ci wykorzystać gigantyczne potwory jako wierzchowce i w walce. Będziesz je kontrolował za pomocą swojego silku i dowodził nimi w walce, również wykorzystując ich specjalne ataki i możliwości ruchu. Capcom opublikował także film instruktażowy, w którym każdy szczegół na temat Wyvern Ridingu w Monster Hunter Rise jest wyjaśniony. 

 

 

Jak widać, Monster Hunter Rise wnosi wiele nowości do tej serii. Możesz teraz wypróbować to samodzielnie, grając w darmowe demo, które będzie dostępne już dziś w Nintendo Eshop. Daje ono dostęp do kilku questów i jest najlepszym sposobem, aby zagłębić się w świat Monster Hunter Rise i odkryć niektóre z jego mechaniki. Pełna wersja gry ukaże się 26 marca, tylko dla Nintendo Switch.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare