Instant Gaming EU
 
 

Gracze Monster Hunter Rise dostaną darmowy prezent

Gracze Monster Hunter Rise dostaną darmowy prezent

Nie jest tajemnicą, że gry z serii Monster Hunter cieszą się sporą popularnością w Japonii, ale seria ta odniosła również ogromny sukces na Zachodzie. Od czasu premiery pierwszego Monster Huntera na całym świecie, coraz większa liczba graczy wykazuje zainteresowanie spektakularnymi doświadczeniami z polowania na potwory, jakie dostarcza ta gra. Epickie walki z kolosalnymi potworami, świat pełen dziwnych stworzeń do zbadania, mnóstwo opcji kosmetycznych, które można dostosować do własnych potrzeb oraz broń, którą można tworzyć i ulepszać, zbierając materiały ze swoich ofiar - to tylko niektóre z cech, które sprawiły, że seria stała się tak popularna. Ale ostatnia odsłona serii wydaje się być na zupełnie nowym poziomie.

Gra Monster Hunter Rise sprzedała się w ponad 5 milionach egzemplarzy dość szybko po premierze. Mimo że gra jest dostępna tylko na Nintendo Switch i dopiero w przyszłości zawita na PC, ta przygoda ma wszelkie predyspozycje, by stać się najbardziej udaną grą z serii Monster Hunter. Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego z nowymi mechanikami wprowadzonymi w grze, w tym jazdą na wyvernach i "Wirebug", które pozwalają na dokonywanie niesamowitych wyczynów.

 

 

Jeśli jesteś już posiadaczem Monster Hunter Rise, masz prawo do miłego podarunku z okazji sukcesu gry. Kamura Pack 1: Big Hit Celebration jest już dostępny w grze. Możesz go odebrać za darmo, a zawiera on 30 Mega Mikstur, 20 Dobrze Wysmażonych Steków, 10 Dużych Bomb Beczkowych, 5 Mega Demondrugów i 5 Mega Pancerzy. Wszystkie te materiały będą miłym dodatkiem do Twojego ekwipunku i przydadzą się do polowania na więcej potworów. Pamiętaj, że będziesz musiał zaktualizować grę, zanim będziesz mógł odebrać paczkę.

Oczywiście, jeśli nie posiadasz jeszcze Monster Hunter Rise, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć go w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare