Kinguin HP
 
 

Monster Hunter Rise odnosi ogromny sukces

Monster Hunter Rise odnosi ogromny sukces
29 mar 2021, 18:30

Najnowsza odsłona serii Monster Hunter jest dostępna wyłącznie dla graczy Nintendo Switch, ale to nie przeszkadza grze w osiągnięciu bardzo dobrej sprzedaży. Jak podaje Capcom, Monster Hunter Rise sprzedało się w ponad czterech milionach egzemplarzy zaledwie cztery dni po premierze gry na konsolę Nintendo. Choć liczba ta może nie wydawać się zbyt spektakularna, jeśli porównamy ją z niektórymi innymi tytułami AAA, poprzednie odsłony serii nie odniosły takiego sukcesu jak Monster Hunter Rise i oczywiście nie tak szybko. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że gra będzie dostępna na PC w przyszłym roku, przyszłość dla serii wygląda całkiem obiecująco.

Sama ilość nowych mechanik, które wnosi Monster Hunter Rise sprawia, że gra przypadnie do gustu większości fanów serii. Dodatkowe opcje poruszania się za pomocą Wirebuga, a także jazda na wiwernach dość szybko zyskały sympatię fanów i całkiem nieźle łączą się z klasyczną rozgrywką znaną z poprzednich odsłon. Pod względem fabularnym gra nie jest zbyt głęboka, ale jest wystarczająco interesująca, aby utrzymać Twoją uwagę, i pozwala skupić się na polowaniu na potwory i wyposażaniu postaci według własnego uznania. Ponadto, jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w inne gry Monster Hunter na PC, może brakować Ci trochę jakości grafiki, jeśli chodzi o środowisko, ale nadal w pełni wykorzystuje ona możliwości Nintendo Switch.

 

 

Chociaż niektórzy gracze z doświadczeniem w grach Monster Hunter mogą uznać Monster Hunter Rise za nieco łatwiejszą, to nadal oferuje ona całkiem przyjemną rozgrywkę i pewien stopień wyzwania, i jest to całkiem solidna samodzielna opcja dla tych, którzy chcą przeżyć nieco inne doświadczenie w świecie Monster Hunter. Jeśli jednak wolisz klasyczne doświadczenia, Monster Hunter World i jego rozszerzenie Iceborne są doskonałym wyborem i są dostępne na większej liczbie platform. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzesz, w każdej chwili możesz znaleźć je w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare