K4G BG 4 EN
 
 

Larian ujawnia więcej szczegółów na temat Baldur's Gate III

Larian ujawnia więcej szczegółów na temat Baldur's Gate III

Rozmawialiśmy już o wielu funkcjach Baldur's Gate III i zaangażowaniu Larian Studios w rozwój gry. Niemal kolosalny rozmiar gry będzie trudny do porównania (może Starfield ma szansę być blisko), ale to małe szczegóły sprawią, że będzie to wyjątkowe doświadczenie RPG, które zostanie zapamiętane na lata. Chociaż ci, którzy grali w Divinity: Original Sin II mogą mieć lepsze wyobrażenie o tym, do czego zdolne jest studio, uzyskanie pełnego obrazu, który obejmuje cały poziom kreatywności deweloperów, może być prawie niemożliwe, zgodnie z kilkoma ostatnimi ujawnionymi informacjami na temat Baldur's Gate III.

Wiemy już, że Baldur 's Gate III będzie zawierał narzędzie do tworzenia postaci, które pozwala na głęboki poziom personalizacji. Gra pozwala również wybierać spośród szerokiej gamy klas, z których każda ma własne umiejętności. Deweloperzy chcieli jednak uczynić ją jeszcze bardziej ekscytującą dla graczy pragnących wyzwań i można również wybrać konfigurowalną postać o wstępnie ustalonym pochodzeniu, które jest dość zaskakujące.

Przygody seryjnego mordercy

Najnowszy materiał wideo z gry Baldur's Gate III przedstawia postać Dark Urge. Ten bardzo nietypowy bohater gry nie tylko cierpi na utratę pamięci spowodowaną niefortunnymi wydarzeniami w grze. Chociaż pasożyt zagnieżdżony w jego mózgu jest zły, Dark Urge skrywa również mroczny sekret: ma nienasycone pragnienie mordowania innych ludzi w najokrutniejszy i najbardziej brutalny sposób. Oczywiście to Ty decydujesz, czy chcesz grać w Baldur's Gate III jako on i dać upust swoim brutalnym instynktom, czy nie. Nawet jeśli spróbujesz powstrzymać się od zabijania ludzi, Twoje wewnętrzne ja może na chwilę przejąć kontrolę nad Twoimi działaniami, a po odzyskaniu kontroli zostaniesz z krwią na rękach i niezłym bałaganem wokół. Nie można zaprzeczyć, że jest to dość wymagający i oryginalny sposób na zmierzenie się z epicką przygodą, jaką jest Baldur's Gate III.

 

 

Takie drobne szczegóły często robią wrażenie i są kluczem do tego, by niektóre gry stały się jeszcze większymi hitami. W końcu, jeśli Larian pozwala Ci grać jako oszalały na punkcie krwi morderca z amnezją, wyobraź sobie, jakie wyzwania możesz napotkać w Baldur's Gate III.

Nie będziesz musiał długo czekać, aby samemu znaleźć odpowiedź, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na 3 sierpnia. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na klucze Baldur's Gate III na PC i przygotować się do rozpoczęcia epickiej przygody, gdy tylko gra będzie dostępna.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare