K4G BG 4 EN
 
 

Czy wiesz, że Baldur's Gate III jest większe niż Gra o Tron?

Czy wiesz, że Baldur's Gate III jest większe niż Gra o Tron?

Jeśli myśleliście, że serial telewizyjny Gra o Tron wystarczy, by zapewnić wam rozrywkę na długi czas, możecie być zaskoczeni, gdy dowiecie się, że Baldur's Gate III jest znacznie większy. W najnowszej aktualizacji społeczności Larian Studios ujawniło kilka interesujących szczegółów na temat nadchodzącej gry fabularnej. Wśród nich najbardziej uderzający jest rozmiar gry. Fabuła Baldur's Gate III obejmuje 174 godziny materiału filmowego, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w serialu telewizyjnym inspirowanym powieściami fantasy George'a R.R. Martina.

 

 

Większy niż można sobie wyobrazić

Chociaż trudno jest wyrazić w liczbach kolosalną ilość pracy, jaką studio włożyło w rozwój Baldur's Gate III , mogą one pomóc nam zrozumieć, jak duża jest ta gra. Z nowymi rasami nigdy wcześniej nie widzianymi w serii, 12 klasami i 46 podklasami, 600 zaklęciami i bezprecedensową ilością przedmiotów do zebrania i wykorzystania Baldur 's Gate III zapewni jedno z największych doświadczeń RPG wydanych do tej pory.

W rzeczywistości Baldur's Gate III będzie większy niż oczekiwali fani, ponieważ Larian potwierdził, że maksymalny limit poziomów w grze został podniesiony z 10 do 12. Chociaż kilka poziomów może wydawać się czymś niewielkim, osoby z doświadczeniem w Dungeons&Dragons wiedzą, że robią one ogromną różnicę w opcjach rozgrywki, szczególnie dla klas rzucających zaklęcia, które zyskują dostęp do wyższych poziomów zaklęć o znacznie większej mocy.

Premiera Baldur's Gate III zaplanowana jest na 3 sierpnia 2023 roku na PC, ale na PlayStation 5 trzeba będzie poczekać do 6 września. Oczywiście najlepsze oferty na klucze Baldur's Gate III na PC są już dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare