Baldur's Gate III zapowiada fizyczną Edycję Deluxe

Baldur's Gate III zapowiada fizyczną Edycję Deluxe

Największym hitem 2023 roku jest nie kto inny jak Baldur's Gate III dla całkiem sporej liczby graczy. Jest również na najlepszej drodze do zostania najczęściej nagradzaną grą z 8 nominacjami do The Game Awards w różnych kategoriach, w tym Gra Roku, Najlepsza Gra Wieloosobowa, Najlepsza Gra Fabularna, Najlepsza Wydajność, Najlepsza Partytura i Muzyka, Najlepsza Narracja, Najlepsze Wsparcie Społeczności i Najlepsza Reżyseria Gry. Nie ulega wątpliwości, że Larian Studios stworzyło jedną z najlepszych gier fabularnych wszech czasów i grę, która zasługuje na miejsce w każdej bibliotece gier wideo.

Baldur's Gate III sprzedał się w absurdalnej liczbie kopii na PC i PlayStation 5, a jego legenda wkrótce wzrośnie, ponieważ gra zostanie wydana na konsole Xbox w przyszłym miesiącu. Larian potwierdziło, że ujawni dokładną datę podczas The Game Awards, więc będzie to po 7 grudnia. Ale jeśli jeszcze nie skorzystałeś z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Baldur's Gate III lub jesteś wielkim fanem gry, który nie miałby nic przeciwko otrzymaniu fizycznej wersji pełnej dodatkowej zawartości, dziś jest twój szczęśliwy dzień. Studio właśnie ogłosiło, że w przyszłym roku wyda Baldur's Gate III Deluxe Edition na wszystkie platformy.

Tylko dla fanów

Baldur's Gate III Deluxe Edition to fizyczne pudełko zawierające kopię gry na wybraną platformę (PC, Xbox lub PlayStation), a także mnóstwo gadżetów. Wśród nich znajdują się 32 naklejki, plakat Mind Flayer, 2 naszywki, mapa świata, 3 płyty z oryginalną ścieżką dźwiękową oraz pudełko Special Edition Box, które wygląda jak książka. Dla fanów Baldur's Gate III zakup tej edycji jest oczywisty, ponieważ zapewni ona wystarczającą ilość przedmiotów do wyświetlania na pulpicie podczas grania w swoją ulubioną przygodę.

 

Baldur's Gate III Deluxe Edition

 

Popularność Baldur 's Gate III rośnie wraz z upływem czasu i chociaż pojawiają się głosy proszące o zawartość popremierową, Larian już stwierdził, że jest to coś, co będzie skomplikowane. Tak czy inaczej, wysoka regrywalność gry z jej rozgałęziającą się fabułą pozwala na wiele godzin zabawy. Oczywiście możesz mieć oko na naszą porównywarkę najlepszych ofert na Baldur's Gate III Deluxe Edition, gdy będzie dostępna, pamiętaj tylko, że różni się ona od Digital Deluxe Edition.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare