Kampania Blood Bowl III skupia się na sponsorach

Kampania Blood Bowl III skupia się na sponsorach

Ten, kto wpadł na pomysł połączenia futbolu amerykańskiego z uniwersum Warhammera, był albo szalony, albo genialny. Nadchodząca premiera trzeciej odsłony serii dowodzi, że fanów zainteresowanych grą jest całkiem sporo i oczekują oni nie tylko nowych funkcji i ulepszonej grafiki od Blood Bowl III, ale również tej samej porywającej i strategicznej rozgrywki, która sprawiła, że gra planszowa, z której czerpie inspirację, stała się tak popularna. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej grze dostępnych będzie kilka drużyn, z których gracze będą mogli wybierać. Każdy będzie preferował inny styl rozgrywki, i będzie można wybrać jedną z nich i rywalizować z innymi graczami w meczach wieloosobowych. To zazwyczaj podstawa wszystkich gier Blood Bowl, a Blood Bowl III nie będzie się wiele różnić, ale jeśli chodzi o grę dla pojedynczego gracza, nowa gra będzie zawierała kampanię, która wydaje się mieć swoją historię.

W Blood Bowl III, sponsorzy będą odgrywać ważną rolę w kampanii dla jednego gracza, ponieważ opiera się ona na sześciu z nich: Bugman's Beer, Nurgle King, Corsair Cruises, Cabal Vision, Block & Dodgers oraz Orcidas. Każdy z nich nawiązuje do określonej drużyny Blood Bowl: krasnoludów, demonów Nurgle itd. Podczas kampanii będziesz musiał zmierzyć się z publicznymi twarzami tych sponsorów. Każdy sponsor jest reprezentowany przez gwiazdę, której towarzyszy specjalna drużyna, a mecze z nimi będą przebiegać według specjalnych zasad, które urozmaicą rozgrywkę. Najlepszą rzeczą w kampanii w Blood Bowl III jest to, że będziesz mógł przenieść zespół, którego używasz i rozwijasz podczas kampanii, do gry wieloosobowej, łącząc oba doświadczenia w bardzo odpowiedni sposób.

 

 

Sukces Twoich działań w Blood Bowl III jest określany przez rzucanie kostkami, a to tradycyjnie było źródłem irytacji dla tych, którzy nie rozumieli, że jest to część istoty gry. Minimalizowanie możliwości porażki za pomocą dobrej strategii, która pasuje do Twojego zespołu, to dobry sposób na wygranie meczu, ale zawsze istnieje ryzyko, które może być najlepszą i najgorszą rzeczą w Blood Bowl w zależności od tego, po której stronie jesteś. Jeśli chcesz dać Blood Bowl III szansę, to wejdzie do Early Access we wrześniu, a premiera ostatecznej wersji gry została przesunięta na luty 2022. Do tego czasu będziemy mieli znacznie więcej informacji na temat gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare