Czarne Orki są twardsze niż kiedykolwiek w Blood Bowl 3

Czarne Orki są twardsze niż kiedykolwiek w Blood Bowl 3

Jedną z najciekawszych cech gier z serii Blood Bowl jest to, że każda z dostępnych w grze drużyn preferuje określone podejście do rozgrywki. Elfy są szybkie i zwinne, orkowie są twardzi, gobliny grają nieczysto, itd. Blood Bowl 3 będzie zawierał szeroki wachlarz drużyn, a wiele z nich nie występowało w poprzednich odsłonach serii. Cyanide dodało na przykład nową drużynę Czarnych Orków, która stawia w centrum uwagi twardszą, większą i silniejszą wersję Waszych ulubionych Zielonoskórych.

Mimo że Czarni Orkowie nie są najszybsi ani najzwinniejsi, wBlood Bowl 3 mają gruby pancerz i potrafią bardzo mocno uderzyć. Ale do zdobycia punktów potrzeba czegoś więcej niż brutalnej siły i to jest powód, dla którego w skład drużyn Czarnych Orków wchodzą również gobliny. Te małe stworzenia nie są tak wytrzymałe jak ich więksi kuzyni, ale ich szybkość i zwinność pozwalają im na złapanie piłki. Gdy to się stanie, musisz tylko chronić je do czasu, aż będą mogły zdobyć bramkę. Jeśli myślałeś, że konfrontacja z grupą wściekłych czarnych orków podczas meczu może być udręką, wyobraź sobie, że możesz dodać do tego trolla. Te masywne potwory są zabójcze w zwarciu, ale dodają też Czarnym Orkom kilka opcji strategicznych, ponieważ mogą odrzucić gobliny daleko, aby ustawić je w odpowiedniej pozycji lub nawet zdobyć punkty.

 

 

Czarne Orki są nieco mniej wszechstronne niż inne drużyny Orków w Blood Bowl 3, ale rekompensują to brutalną siłą i wyjątkową wytrzymałością oraz pancerzem. Trzeba tylko pamiętać, że zabijanie i zadawanie obrażeń przeciwnikom może być taktyką równie dobrą, jak każda inna, aby wygrać mecz, ale musi jej towarzyszyć kilka przyłożeń.

Premiera Blood Bowl 3 zaplanowana jest na sierpień 2021 roku. Dlatego całkiem prawdopodobne jest, że w kolejnych tygodniach zobaczymy w świetle reflektorów inne drużyny.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare