Instant Gaming EU
 
 

Zamknięta beta Blood Bowl 3 zacznie się na początku 2021 r.

Zamknięta beta Blood Bowl 3 zacznie się na początku 2021 r.

Gry planszowe Games Workshop stały się przez lata inspiracją dla wielu gier wideo. Nie tylko dwie główne licencje firmy, Warhammer Fantasy Battles i Warhammer 40.000, zostały wykorzystane do stworzenia szerokiej gamy gier wideo z kilku gatunków. Mniejsze gry planszowe oparte na tych licencjach również mają sporo fanów i dlatego są dość ciekawym materiałem, który ma być podstawą cyfrowego odpowiednika. Niedawno pojawiła się Necromunda: Underhive Wars, która podchodzi do rozgrywki podobnie jak Mordheim: City of the Damned, ale jest tytuł, na który wielu fanów niecierpliwie czeka, a jest to trzecia odsłona serii Blood Bowl.

Łącząc futbol amerykański i stworzenia z uniwersum Warhammera, Blood Bowl to całkiem fajna gra w wersji planszowej, a jej turowa rozgrywka jest idealna do zaadaptowania do gry wideo. Zrobiono to już dwukrotnie i w obu przypadkach zachwyciła ona fanów licencji. Blood Bowl 3 została ogłoszona jakiś czas temu, ale nie ujawniono o niej zbyt wiele, przynajmniej do tej pory. Cyanide ujawniło, że na początku przyszłego roku rozpocznie się zamknięta beta. Będzie ona ograniczona do tych, którzy wcześniej zamówili grę, ale jeszcze nie ujawniono, co dokładnie trzeba będzie zrobić, aby dołączyć do bety lub jakie treści będą dostępne podczas jej trwania.

 

 

Wiemy już, że Blood Bowl 3 wprowadzi kilka nowych funkcji, jak np. specjalne karty do gry, które można wykorzystać przed rozpoczęciem każdej gry, aby wzmocnić swoją drużynę lub utrudniać grę przeciwnikom na kilka sposobów. Pojawi się także nowy tryb kampanii oraz kilka nowych zespołów, takich jak Black Orcs, Imperial Nobility, Chaos Renegades i Old World Alliance.

Dzięki tym wszystkim dodatkom, Blood Bowl 3 ma stać się najbardziej kompletną grą z dotychczasowej serii, odzwierciedlając zmiany wprowadzone w najnowszej wersji Blood Bowl.

33.98zł
Blood Bowl 3
Blood Bowl 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare