Blood Bowl III pojawi się latem

Blood Bowl III pojawi się latem

Wydawnictwo Nacon już kilka tygodni temu ogłosiło, że trwają prace nad nową odsłoną serii Blood Bowl. W materiale wideo mogliśmy zobaczyć niektóre z drużyn, które wezmą udział w rozgrywkach w całym świecie Warhammer Fantasy. Bezwzględnych i twardych gości, którzy zrobią wszystko, by zdobyć przyłożenie i poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w jednej z najbardziej brutalnych gier. Seria Blood Bowl oparta jest na figurkowej grze planszowej stworzonej przez Games Workshop, która już kilka razy została z powodzeniem zaadaptowana do gier wideo. Gra łączy futbol amerykański z istotami z uniwersum Warhammera, tworząc porywające i krwawe doświadczenie, w którym strategia jest równie ważna jak szczęście.

Po tym jak fani zastanawiali się nad funkcjami i drużynami, które znajdą się w Blood Bowl III, Nacon w końcu ujawnił więcej informacji na temat gry i jej nadchodzącej premiery. Reklama w stylu Superbowl najpopularniejszego piwa z uniwersum Warhammer Fantasy pomaga fanom wczuć się w nastrój akcji.

 

 

Mamy też wreszcie listę wszystkich drużyn, które będą dostępne, gdy Blood Bowl III ukaże się w sierpniu tego roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Będziecie mogli wybierać spośród większości klasycznych drużyn, które były grywalne w poprzednich grach, w tym niektórymi dodanymi za pośrednictwem DLC, ale jest też kilka nowych dodatków. Lista obejmuje Wybrańców Chaosu, Szlachtę Imperialną, Mroczne Elfy, Unię Elfów, Czarne Orki, Skavenów, Orków, Sojusz Starego Świata, Renegatów Chaosu, Krasnoludy, Ludzi i Nurgle.

Można się spodziewać, że Blood Bowl III będzie opierać się na tych samych zasadach rozgrywki, co poprzednie odsłony serii, ale prawdopodobnie będzie też zawierać szerszy wachlarz gwiazdorskich graczy i inne nowości. Dzięki trybowi kampanii i kilku rozgrywkom wieloosobowym, Blood Bowl III przywróci najcięższe i najbardziej brutalne zawody Starego Świata, aby zachwycić fanów w tym roku, a my nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi z tego powodu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare