Instant Gaming EU
 
 

Blood Bowl III dodaje Jaszczuroludzi za darmo

Blood Bowl III dodaje Jaszczuroludzi za darmo

Chociaż premiera Blood Bowl III została przyjęta z radością przez fanów gry planszowej Games Workshop, towarzyszyło jej nieco kontrowersji. Grze przydałoby się nieco więcej szlifów przed premierą, a niektórym graczom nie spodobał się system monetyzacji. W grze do wyboru jest całkiem sporo drużyn, ale Cyanide Studios planowało wydać ich znacznie więcej w ramach przepustek sezonowych. Deweloper skupiał się na naprawianiu błędów i ulepszaniu gry od momentu jej wydania, a teraz nadszedł czas, aby naprawić problemy w momencie premiery i pierwszej nowej drużyny, która pojawi się w Blood Bowl III.

"Rozumiemy, że część zawartości, której oczekujecie w Blood Bowl 3, nie jest jeszcze dostępna. Sezon 1 jest pierwszym krokiem w dodawaniu tych ważnych elementów i będziemy kontynuować pracę nad dostarczaniem funkcji i ekscytujących nowości w kolejnych tygodniach, miesiącach i sezonach".

Blood Pass

Każdy gracz posiadający grę Blood Bowl III może teraz zalogować się i odebrać nową przepustkę Blood Pass, aby uzyskać dostęp do drużyny Jaszczuroludzi. Poszczególne poziomy Blood Passa można awansować dzięki punktom doświadczenia, które zdobywa się w meczach dla jednego i wielu graczy. Za każdy mecz przyznawana jest określona liczba punktów. Im dłużej trwa mecz, tym więcej punktów otrzymasz na koniec. Twoje działania podczas meczu również zapewniają ci doświadczenie. W zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to grać w Blood Bowl III, aby przejść przez Blood Pass i odblokować wszystkie nagrody.

 

 

Każdy nowy sezon Blood Bowl III otrzymuje zupełnie nową przepustkę. W przeciwieństwie do poprzednich, obecna daje od razu dostęp do drużyny Jaszczuroludzi. W przyszłości trzeba będzie odblokować przepustkę za pomocą Warpstone, waluty w grze, a aby odblokować odpowiednią drużynę, trzeba będzie dotrzeć do końca ścieżki nagród, co nie powinno być zbyt dużym problemem, jeśli lubisz grać w tę grę.

Cyanide ciężko pracuje nad ulepszeniem gry, biorąc pod uwagę prośby społeczności, i szczegółowo opisał przyszłe dodatki w poście na blogu. Pamiętaj, że możesz uzyskać kod Blood Bowl III na PC w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

33.98zł
Blood Bowl 3
Blood Bowl 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare