Jujutsu Kaisen Cursed Clash ujawnia rozgrywkę Yuji Itadori

Jujutsu Kaisen Cursed Clash ujawnia rozgrywkę Yuji Itadori

Jujutsu Kaisen to seria mang stworzona przez Gege Akutami. Teraz podąża ona śladami innych popularnych serii z tego gatunku i doczekała się adaptacji w postaci gry wideo. Jujutsu Kaisen Cursed Clash to gra walki, która podąża za historią z mangi. Pozwala ona zanurzyć się w mrocznym świecie serii, przedstawiającym współczesną Japonię, w której wszystkie żywe istoty generują przeklętą energię ze swoich negatywnych emocji. Energia ta jest źródłem potężnych Klątw, rasy duchowych potworów zrodzonych, by szkodzić ludziom. Jedyną obroną przed nimi są Czarodzieje Jujutsu, potężne jednostki zdolne do kontrolowania przeklętej energii w celu wykonywania technik, których używają do walki z Klątwami.

Wejdź do świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw

Jujutsu Kaisen Cursed Clash to ekscytująca gra akcji, która pozwala zanurzyć się w tym świecie i wcielić się w niektóre z kultowych postaci z serii manga, aby wziąć udział w ekscytujących bitwach 2 na 2. W grze dostępny jest szeroki wachlarz czarodziejów Jujutsu, w tym główny bohater serii, Yuji Itadori. Nie jest on przeciętnym czarodziejem, ale młodym uczniem o niezwykłej sile, który przypadkowo staje się naczyniem legendarnej klątwy, zyskując przy tym niesamowite moce. Yujiego Itadori w akcji można obejrzeć w najnowszym materiale wideo z gry Jujutsu Kaisen Cursed Clash.

 

 

Gra zapewnia rozgrywkę pełną akcji, ekscytujące i dynamiczne bitwy oraz możliwość odkrywania uniwersum serii. Jujutsu Kaisen Cursed Clash oferuje intensywne wrażenia podobne do Dragon Ball FighterZ, Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections i One Piece Pirate Warriors 4.

Jeśli jesteś fanem serii mang i chcesz dołączyć do swoich ulubionych bohaterów w świecie pełnym niebezpieczeństw, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty na cdkeye Jujutsu Kaisen Cursed Clash .

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BYKING
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare