Jujutsu Kaisen: Cursed Clash zawiera wszystkie kultowe postacie z mangi

Jujutsu Kaisen: Cursed Clash zawiera wszystkie kultowe postacie z mangi

Seria mangi stworzona przez Gege Akutami jest dobrze znana z szerokiej gamy postaci, a Jujutsu Kaisen: Cursed Clash będzie zawierać te najbardziej kultowe. Oczywiście, nadchodząca bijatyka pozwoli ci zagrać jako główny bohater serii, Yuji Itadori, ale także jako jedni z najpotężniejszych czarodziejów i klątw Jujutsu. Postacie takie jak Satoru Gojo, Nobara Kusiragi i Megumi Fushiguro wykorzystają swoje specjalne techniki walki, aby obezwładnić przeciwników w ekscytujących bitwach. Ale jeśli jesteś fanem złych postaci, Jujutsu Kaisen: Cursed Clash będzie miał również duży wybór klątw do wyboru, w tym Hanami, Mahito, Suguru Geto i Jogo.

Każda z tych postaci będzie miała dostęp do unikalnych ruchów bojowych i specjalnych technik, które reprezentują ich moce z serii mang. Ponieważ jednak Jujutsu Kaisen: Cursed Clash jest grą walki, względna siła tych ataków będzie w innej skali niż w mandze. Jeśli jesteś zwolennikiem serii Jujutsu Kaisen, wiesz już, że ma to sens. Gdyby Satoru Gojo zabijał każdego jednym rzutem fioletu, wszystko szybko by się znudziło. Dlatego też obrażenia niektórych technik nie skalują się w taki sam sposób jak w mandze, ale są tak spektakularne, jak można się spodziewać, zwłaszcza Domain Expansions.

 

 

Wszystkie postacie potwierdzone do tej pory

Lista postaci występujących w Jujutsu Kaisen: Cursed Clash jest całkiem spora, a wiele z nich zostało już ujawnionych. Bandai Namco potwierdziło następujące postacie: Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo, Aoi Todo, Eso & Kechizu, Hanami, Jogo, Kento Nanami, Mahito, Maki Zen'in, Panda, Suguru Geto, Toge Inumaki, Yuta Okkotsu oraz Ryomen Sukuna.

Z tak imponującym składem i być może kilkoma innymi postaciami, które zostaną ujawnione przed premierą, Jujutsu Kaisen: Cursed Clash obiecuje dostarczyć ekscytujących wrażeń z walki, które pokochają fani serii manga.

Premiera gry zaplanowana jest na 1 lutego na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Jeśli chcesz zamówić swoją kopię w przedsprzedaży, powinieneś sprawdzić najlepsze oferty na cdkeye Jujutsu Kaisen: Cursed Clash z naszą porównywarką.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BYKING
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare