Instant Gaming EU
 
 

Mamy zwiastun mechaniki gry Jujutsu Kaisen Cursed Clash

Mamy zwiastun mechaniki gry Jujutsu Kaisen Cursed Clash

Najbardziej potężna postać w Jujutsu Kaisen, Satoru Gojo, poświęcił chwilę, aby wyjaśnić graczom mechanikę tag team obecną w nadchodzącej bijatyce anime. W Jujutsu Kaisen Cursed Clash każdy mecz będzie rozgrywany w trybie 2 na 2, w którym obaj członkowie drużyny muszą pracować w synergii i pomagać sobie nawzajem dzięki swoim unikalnym zdolnościom klątwy.

Zwiastun pokazuje, że postacie z pewną chemią będą miały pewne zalety, ale nie wspomina o tym, co się stanie, jeśli istnieje tag team między dwiema nieznajomymi postaciami. Yuji Itadori walczy u boku swojego brata, Aoi Todo, a ich przeklęte techniki mogą wykonywać niszczycielskie kombinacje na wrogach. Inne potwierdzone kombinacje widoczne w zwiastunie to Nanami i Gojo, a także Panda wraz z Toge Inumaki. Podsumowując, wszystko zależy od stylu rozgrywki.

 

 

Gracze będą musieli wypełnić miernik Przeklętej Energii, aby korzystać ze swoich specjalnych umiejętności. W miarę postępów w bitwie postacie mogą używać ruchów ostatecznych, wspólnych ataków i przebudzonych ruchów, które mogą odwrócić losy bitwy, takich jak rozszerzenie domeny. Do tej pory potwierdzono szesnaście grywalnych postaci, ale spodziewamy się, że więcej zostanie ogłoszonych za pośrednictwem DLC lub przepustki sezonowej.

Tryb offline będzie opowiadał historię z anime, ale doda kilka nigdy wcześniej nie widzianych scen dla zagorzałych fanów. Tryb fabularny jest przedstawiony w stylu powieści wizualnej, tak jak w Naruto X Boruto Ultimate Ninja Storm Connections. Wraz z postępem fabuły, wykres relacji postępuje, nagradzając gracza różnymi bonusami i nagrodami.

Tryb online będzie oferował różne tryby rozgrywki, zarówno przeciwko graczom, jak i CPU:

  • Online versus, gdzie gracze są dopasowywani w bitwach 2v2 z innymi graczami z całego świata.
  • Tryb kooperacji online z partnerem, aby zmierzyć się z przeciwnikami CPU o rosnącym poziomie trudności.
  • Lobby online tworzy prywatne lobby, w którym gracze mogą zmierzyć się ze znajomymi.

W trybie online postacie mogą awansować, zwiększając swoje podstawowe atrybuty lub wyposażając się w nowy ekwipunek, zwiększający obrażenia zadawane przez dany rodzaj ataku. Wraz ze wzrostem poziomu postaci, odblokowywane są nowe opcje personalizacji, pozwalające na modyfikowanie postaci, aby uczynić ją własną.

Gra jest tworzona przez Byking, ten sam zespół, który pracował nad My Hero One's Justice 2. Jujutsu Kaisen Cursed Clash ukaże się 2 lutego 2024 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Zamówienia przedpremierowe są otwarte na wszystkich platformach, a wiadomo, co to oznacza. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najtańsze oferty na Jujutsu Kaisen Cursed Clash i zacząć ćwiczyć swoje przeklęte techniki, aby obalić przeciwników.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BYKING
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare