Instant Gaming EU
 
 

Jujutsu Kaisen Cursed Clash zaskakuje fanów mini-grą

Jujutsu Kaisen Cursed Clash zaskakuje fanów mini-grą

Jujutsu Kaisen Cursed Clash będzie grywalne już za dwa dni, a ogromny legion fanów mangi stworzonej przez Gege Akutami czeka, aby zanurzyć się w jej świecie. Gra pozwala wcielić się w kultowe postacie z popularnej serii mangi i wziąć udział w ekscytujących bitwach akcji 2 na 2. Manga i anime zawsze były ważnym źródłem inspiracji dla gier wideo z gatunku bijatyk. Tytuły takie jak One Piece: Pirate Warriors 4 i Dragon Ball FighterZ oferowały własne podejście do gatunku z ekscytującą mechaniką walki. Teraz Jujutsu Kaisen Cursed Clash zrobi to samo.

Mini-gra w baseball?

Jujutsu Kaisen Cursed Clash to bijatyka, ale deweloper Byking Inc. zawarł w niej również specjalną mini-grę jako aktywność poboczną. Pod nazwą Jujutsa 2024 gra pozwala rozegrać zręcznościowy mecz baseballowy, którego grafika przypomina stare klasyki konsoli NES. Rozgrywkę z udziałem Yuty Okkotsu i Suguru Geto można obejrzeć na poniższym filmie.

 

 

Jujutsa 2024 nie jest główną częścią rozgrywki w Jujutsu Kaisen Cursed Clash. Mini-gra jest jedynie bonusem dostępnym tylko dla tych, którzy zakupią edycję Digital Deluxe lub Digital Ultimate gry. Warto dodać, że edycje te zapewniają również dostęp do DLC Hidden Inventory/Premature Death, gdy będzie ono dostępne, a także kilka innych gadżetów, takich jak ekskluzywny zestaw strojów oraz cyfrowy artbook i ścieżka dźwiękowa w przypadku edycji Ultimate.

Ponieważ drugi sezon anime inspirowanego mangą został już ukończony, fani gry szukają nowych sposobów na cieszenie się swoją ulubioną serią. Jujutsu Kaisen Cursed Clash oferuje ku temu doskonałą okazję. Jeśli chcesz dołączyć do Yuji Itadoriego i jego przyjaciół w ich misji ochrony świata przed Klątwami, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby zamówić Jujutsu Kaisen Cursed Clash w przedsprzedaży już dziś.

  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : BANDAI NAMCO Entertainment
  • Deweloper : BYKING
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare