Hitman 3 będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store

Hitman 3 będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store

 Hitman 3 został niedawno ogłoszony i wydaje się, że jest to jeden z tych tytułów, które zaangażują się w rywalizację pomiędzy Epic Games Store i Steam. IO Interactive ujawniło, że trzecia część serii Hitman będzie przeznaczona wyłącznie dla platformy Epic Games, gdy zostanie wydana na komputerach PC. Oczywiście, ogłoszenie zdenerwowało tych, którzy grali w poprzednie gry z serii na Steam i spodziewali się, że będą posiadać wszystkie trzy gry na tej samej platformie. Podobna sytuacja miała miejsce kilka razy, ponieważ te umowy na wyłączność są jedną z metod, które twórcy Fortnite wykorzystują do konkurowania z wcześniej niemalże niekwestionowanym monopolem Steam jako platformy cyfrowej dystrybucji gier wideo.

 

 

W końcu, to tylko kwestia pieniędzy i nie można winić deweloperów za podjęcie takiej opcji. CEO IO Interactive, Hakan Abrak, wyjaśnił, że umowa dała im możliwość stworzenia gry, do której dążyli:

“Samopublikowanie Hitman 3 to duży krok dla IO Interactive w osiąganiu naszych bardzo ambitnych celów jako niezależnego studia. Co więcej, partnerstwo z firmą Epic dało nam wolność tworzenia gry dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy, dla naszych fanów i dla naszej społeczności bez kompromisów.”

Ogłoszeniu o wyłączności Hitman 3  towarzyszyły również inne wiadomości związane z franczyzą. Hitman (2016) będzie dostępny za darmo w przyszłym tygodniu w Epic Games Store. Grę będzie można odebrać od 27 sierpnia do 3 września i dodać ją na stałe do swojej biblioteki. Ponadto IO Interactive opublikowało nowy film, który daje nam podgląd jednej z nowych lokalizacji, które będą dostępne w Hitman 3, Thornbridge Manor.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare