Kinguin advent rest
 
 

Hitman 3 będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store

Hitman 3 będzie dostępny wyłącznie w Epic Games Store

 Hitman 3 został niedawno ogłoszony i wydaje się, że jest to jeden z tych tytułów, które zaangażują się w rywalizację pomiędzy Epic Games Store i Steam. IO Interactive ujawniło, że trzecia część serii Hitman będzie przeznaczona wyłącznie dla platformy Epic Games, gdy zostanie wydana na komputerach PC. Oczywiście, ogłoszenie zdenerwowało tych, którzy grali w poprzednie gry z serii na Steam i spodziewali się, że będą posiadać wszystkie trzy gry na tej samej platformie. Podobna sytuacja miała miejsce kilka razy, ponieważ te umowy na wyłączność są jedną z metod, które twórcy Fortnite wykorzystują do konkurowania z wcześniej niemalże niekwestionowanym monopolem Steam jako platformy cyfrowej dystrybucji gier wideo.

 

 

W końcu, to tylko kwestia pieniędzy i nie można winić deweloperów za podjęcie takiej opcji. CEO IO Interactive, Hakan Abrak, wyjaśnił, że umowa dała im możliwość stworzenia gry, do której dążyli:

“Samopublikowanie Hitman 3 to duży krok dla IO Interactive w osiąganiu naszych bardzo ambitnych celów jako niezależnego studia. Co więcej, partnerstwo z firmą Epic dało nam wolność tworzenia gry dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy, dla naszych fanów i dla naszej społeczności bez kompromisów.”

Ogłoszeniu o wyłączności Hitman 3  towarzyszyły również inne wiadomości związane z franczyzą. Hitman (2016) będzie dostępny za darmo w przyszłym tygodniu w Epic Games Store. Grę będzie można odebrać od 27 sierpnia do 3 września i dodać ją na stałe do swojej biblioteki. Ponadto IO Interactive opublikowało nowy film, który daje nam podgląd jednej z nowych lokalizacji, które będą dostępne w Hitman 3, Thornbridge Manor.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

72.76zł
Hitman 3
Hitman 3
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare