You are here
We also support
 
 
 
 

Hitman 3: IO Interactive odsłania wszystkie tryby gry

Hitman 3: IO Interactive odsłania wszystkie tryby gry
18 sie 2020, 20:05

Zapowiedziany również na internetowej konferencji Sony 11 czerwca, Hitman 3 zakończy trylogię World of Assassination w styczniu 2021 roku. Z tej okazji odkryto jedno z sześciu miejsc, które będzie oferowała kolejna gra z serii Hitman, Dubaj, a w szczególności jego charakterystyczne wieżowce. Pokazano również niektóre materiały filmowe z rozgrywki.

Wiedzieliśmy już o niektórych funkcjach, które będą obecne w Hitman 3, takich jak możliwość importowania poziomów z Hitman i Hitman 2, co zwiększa całkowitą liczbę miejsc docelowych do dwudziestu, czy możliwość gry i jej poprzedników w VR z Playstation VR. Hitman 3 ujawnia teraz więcej szczegółów na temat swojej rozgrywki, w szczególności na temat trybów gry, które będą dostępne.

 

Oczywiście tryb Kampanii będzie dostępny, ale tym razem będzie to kampania sandboxowa.

Elusive Targets pozwoli graczom śledzić i eliminować cel bez pomocy interfejsu, ale według IO Interactive, do tego trybu dochodzą nieujawnione zmiany. Escalations postawi przed Tobą wyzwanie wyeliminowania celów z pewnymi przeszkodami, jak np. usuwanie celów z pewnymi ograniczeniami do przebrań, których możesz użyć.

Tryb Kontraktów pozwoli Ci wybrać cele, jak również zasady eliminacji, a także pozwoli Ci rzucić wyzwanie innym graczom w tabeli liderów.

Snajper Assassin powróci, wyzywając Cię do zdobycia najwyższego wyniku poprzez wyeliminowanie celów z karabinu snajperskiego. Jednak w Hitman 3 będzie można rozegrać ten tryb tylko solo, a serwery kooperacyjne w Hitman 2 zostaną zamknięte przed premierą gry.

Na koniec złe wieści dla fanów trybu Ghost, ponieważ nie będzie on obecny w Hitman 3, a serwery jego poprzedników również zostaną zamknięte, począwszy od 31 sierpnia. IO Interactive wydaje się badać inne opcje dla multiplayera i powinniśmy mieć więcej szczegółów na ten temat do czasu wydania gry.

Hitman 3 pojawi się w styczniu 2021 roku na Playstation 4, Xbox One, PC, Playstation 5 i Xbox Series X.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare