Hitman 3: IO Interactive odsłania wszystkie tryby gry

Hitman 3: IO Interactive odsłania wszystkie tryby gry

Zapowiedziany również na internetowej konferencji Sony 11 czerwca, Hitman 3 zakończy trylogię World of Assassination w styczniu 2021 roku. Z tej okazji odkryto jedno z sześciu miejsc, które będzie oferowała kolejna gra z serii Hitman, Dubaj, a w szczególności jego charakterystyczne wieżowce. Pokazano również niektóre materiały filmowe z rozgrywki.

Wiedzieliśmy już o niektórych funkcjach, które będą obecne w Hitman 3, takich jak możliwość importowania poziomów z Hitman i Hitman 2, co zwiększa całkowitą liczbę miejsc docelowych do dwudziestu, czy możliwość gry i jej poprzedników w VR z Playstation VR. Hitman 3 ujawnia teraz więcej szczegółów na temat swojej rozgrywki, w szczególności na temat trybów gry, które będą dostępne.

 

Oczywiście tryb Kampanii będzie dostępny, ale tym razem będzie to kampania sandboxowa.

Elusive Targets pozwoli graczom śledzić i eliminować cel bez pomocy interfejsu, ale według IO Interactive, do tego trybu dochodzą nieujawnione zmiany. Escalations postawi przed Tobą wyzwanie wyeliminowania celów z pewnymi przeszkodami, jak np. usuwanie celów z pewnymi ograniczeniami do przebrań, których możesz użyć.

Tryb Kontraktów pozwoli Ci wybrać cele, jak również zasady eliminacji, a także pozwoli Ci rzucić wyzwanie innym graczom w tabeli liderów.

Snajper Assassin powróci, wyzywając Cię do zdobycia najwyższego wyniku poprzez wyeliminowanie celów z karabinu snajperskiego. Jednak w Hitman 3 będzie można rozegrać ten tryb tylko solo, a serwery kooperacyjne w Hitman 2 zostaną zamknięte przed premierą gry.

Na koniec złe wieści dla fanów trybu Ghost, ponieważ nie będzie on obecny w Hitman 3, a serwery jego poprzedników również zostaną zamknięte, począwszy od 31 sierpnia. IO Interactive wydaje się badać inne opcje dla multiplayera i powinniśmy mieć więcej szczegółów na ten temat do czasu wydania gry.

Hitman 3 pojawi się w styczniu 2021 roku na Playstation 4, Xbox One, PC, Playstation 5 i Xbox Series X.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare