Hitman 3 prezentuje swoją rozgrywkę VR

Hitman 3 prezentuje swoją rozgrywkę VR

Premiera Hitman 3 zbliża się z dużą prędkością i im bliżej, tym szybciej otrzymujemy informacje o grze. Niecałe dwa tygodnie przed oficjalną premierą Hitman 3, recenzje i testy zaczynają pojawiać się w całym internecie i na razie wydają się potwierdzać to, co widzieliśmy w różnych oficjalnych filmach opublikowanych do tej pory, szczególnie tych z gry wydanych niedawno: Hitman 3 ma spory potencjał.

Równolegle odkrywamy teraz nową rozgrywkę Hitman 3 w wirtualnej rzeczywistości. Fakt, że ta najnowsza odsłona trylogii World of Assassination zawiera VR nie jest zaskoczeniem, o czym niedawno poinformowało IO Interactive. Poza tym, nie będzie to tylko ostatnia odsłona, w którą będzie można grać w wirtualnej rzeczywistości, ponieważ Hitman 3 pozwoli na import poziomów z Hitman i Hitman 2, jeśli masz obie gry. Funkcja ta będzie jednak dostępna wyłącznie dla graczy Playstation. Rzeczywiście, nie ma znaczenia, czy grasz na PS4 czy PS5, ponieważ VR jest kompatybilny z dwiema generacjami konsol, ale jeśli grasz w Hitman 3 na PC, nie będziesz mógł grać w tę grę na VR, a przynajmniej jeszcze nie teraz.

 

 


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem headsetu PS VR, będziesz mógł cieszyć się całą trylogią z zupełnie nowej perspektywy. Hitman to seria, której celem jest zaoferowanie graczowi intensywnego zanurzenia, a VR może tylko wzmocnić ten aspekt gry, w szczególności poprzez umożliwienie gry w pierwszej osobie. Jest to ważny szczegół, ponieważ Hitman 3, podobnie jak jego poprzednicy, w klasycznej wersji jest rozgrywany w trzeciej osobie.

Niezależnie od tego, na jakiej platformie grasz i czy chcesz grać w wirtualną rzeczywistość czy nie, Hitman 3 będzie dostępny 21 stycznia, a na naszej porównywarce znajdziesz ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare