You are here
We also support
 
 
 
 

Hitman 3 prezentuje swoją rozgrywkę VR

Hitman 3 prezentuje swoją rozgrywkę VR
9 sty 2021, 14:53

Premiera Hitman 3 zbliża się z dużą prędkością i im bliżej, tym szybciej otrzymujemy informacje o grze. Niecałe dwa tygodnie przed oficjalną premierą Hitman 3, recenzje i testy zaczynają pojawiać się w całym internecie i na razie wydają się potwierdzać to, co widzieliśmy w różnych oficjalnych filmach opublikowanych do tej pory, szczególnie tych z gry wydanych niedawno: Hitman 3 ma spory potencjał.

Równolegle odkrywamy teraz nową rozgrywkę Hitman 3 w wirtualnej rzeczywistości. Fakt, że ta najnowsza odsłona trylogii World of Assassination zawiera VR nie jest zaskoczeniem, o czym niedawno poinformowało IO Interactive. Poza tym, nie będzie to tylko ostatnia odsłona, w którą będzie można grać w wirtualnej rzeczywistości, ponieważ Hitman 3 pozwoli na import poziomów z Hitman i Hitman 2, jeśli masz obie gry. Funkcja ta będzie jednak dostępna wyłącznie dla graczy Playstation. Rzeczywiście, nie ma znaczenia, czy grasz na PS4 czy PS5, ponieważ VR jest kompatybilny z dwiema generacjami konsol, ale jeśli grasz w Hitman 3 na PC, nie będziesz mógł grać w tę grę na VR, a przynajmniej jeszcze nie teraz.

 

 


Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem headsetu PS VR, będziesz mógł cieszyć się całą trylogią z zupełnie nowej perspektywy. Hitman to seria, której celem jest zaoferowanie graczowi intensywnego zanurzenia, a VR może tylko wzmocnić ten aspekt gry, w szczególności poprzez umożliwienie gry w pierwszej osobie. Jest to ważny szczegół, ponieważ Hitman 3, podobnie jak jego poprzednicy, w klasycznej wersji jest rozgrywany w trzeciej osobie.

Niezależnie od tego, na jakiej platformie grasz i czy chcesz grać w wirtualną rzeczywistość czy nie, Hitman 3 będzie dostępny 21 stycznia, a na naszej porównywarce znajdziesz ją w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare