Instant Gaming EU
 
 

Helldivers 2 przewyższa God of War na PC

Helldivers 2 przewyższa God of War na PC

Niesamowity sukces osiągnięty przez Helldivers 2 udowadnia, że wydanie gry wyłącznie na konsole PlayStation nie zawsze jest najlepszym pomysłem. Istnieje sporo ważnych gier, które zostały wydane wyłącznie na konsole Sony i osiągnęły dobre wyniki. Jednak tytuły takie jak God of War i Horizon Zero Dawn gwałtownie zwiększyły sprzedaż po tym, jak stały się dostępne na PC jakiś czas po premierze na konsolach PlayStation. Na szczęście Helldivers 2 było dostępne na obu platformach w momencie premiery, co pozwoliło grze stać się największym hitem PlayStation na PC z dużym marginesem.

Kratos? Kim jest Kratos?

Nikt nie może zaprzeczyć, że God of War przykuł uwagę wielu graczy, gdy w końcu został wydany na PC, ale jego liczby zostały zmiażdżone przez Helldivers 2. Liczba jednoczesnych graczy walczących o demokrację w Super Ziemi w ostatni weekend osiągnęła 155 900, co stanowi ponad dwukrotność poprzedniego rekordu należącego do God of War z 73 500 jednoczesnymi graczami. Oczywiście Helldivers 2 to gra, która oferuje ekscytującą kooperację dla wielu graczy, która nie ma nic wspólnego z przygodą dla jednego gracza z Kratosem w roli głównej. Niemniej jednak, liczby te pokazują, że wydawanie gier PlayStation na PC zamiast wyłączności na konsole opłaca się.

 

 

Dzięki Helldivers 2, Arrowhead Game Studios opracowało grę, która zapewnia ekscytujące wrażenia z kooperacji i pomija chciwe plany monetyzacji, pozwalając graczom skupić się na dobrej zabawie, grając w grę bez dodatkowych opłat. Solidna podstawa z unikalnymi funkcjami rozgrywki sprawiła, że Helldivers 2 stał się jednym z największych hitów 2024 roku, co jest dużo powiedziane, zwłaszcza że musi konkurować z wieloma popularnymi strzelankami.

Obecnie największym wyzwaniem dla twórców Helldivers 2 jest zarządzanie sukcesem i naprawienie kilku błędów, które utrudniają rozgrywkę. Na szczęście Arrowhead Game Studios szybko rozwiązuje wszystkie problemy w grze. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszej porównywarki, aby kupić Helldivers 2 w najlepszej cenie i zacząć grać już dziś.

113.95zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare