Instant Gaming EU
 
 

Halo Infinite będzie zawierać crossplay dla trybu wieloosobowego

Halo Infinite będzie zawierać crossplay dla trybu wieloosobowego

Po raz pierwszy został zapowiedziany w 2018 roku, a jego premiera była pierwotnie planowana na premierę Xbox Series X / S, ale rozwój Halo Infinite był powolny, zwłaszcza w ciągu ostatniego roku. Jego rozgrywka została pokazana na imprezie Xbox Games Showcase w lipcu 2020 roku i miała bardzo mieszane, jeśli nie wręcz chłodne przyjęcie od graczy. Animacje twarzy i ogólna jakość grafiki w grze nie spełniały oczekiwań graczy, wyglądając na nieco przestarzałe. Na szczęście od tamtego czasu wszystko się zmieniło i dwa studia, Sperasoft i Certain Affinity, podały pomocną dłoń 343 Industries.

Halo Infinite jest teraz zaplanowane na koniec roku, ale nadal nie mamy dokładnej daty premiery w zasięgu wzroku. Z drugiej strony, oficjalny blog Xboxa ujawnia, że Halo Infinite zaoferuje crossplay dla trybu multiplayer, a Matt Booty, szef Xbox Games Studio, zdradził kilka szczegółów na temat wersji PC:

 

Ściśle współpracowaliśmy ze społecznością PC, aby upewnić się, że Halo Infinite zapewni idealne wrażenia na PC, co obejmuje popularne funkcje, takie jak kompatybilność z ultra-szerokim ekranem, możliwość przypisania akcji do trzech różnych klawiszy, szeroki wybór zaawansowanych opcji graficznych i wiele innych. Chcemy mieć pewność, że społeczność PC będzie dumna z Halo.

 Wygląda na to, że ci, którzy zamierzają grać w Halo Infinite na PC nie zostaną pominięci. Wkrótce powinniśmy mieć więcej informacji na temat pozostałych wersji i prawdopodobnie datę premiery Halo Infinite. Biorąc pod uwagę, że niedawno ogłoszono E3 2021 i że Xbox będzie tam obecny, wydarzenie to może być idealną scenerią dla takiej zapowiedzi. W międzyczasie możesz śledzić cenę Halo Infinite za pośrednictwem naszej porównywarki cen, a nawet ustawić alert, aby dostać powiadomienie, gdy ceny spadną.

112.41zł
Halo Infinite
Halo Infinite
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare