Instant Gaming EU
 
 

Darmowy multiplayer w Halo Infinite przyniesie wiele niespodzianek

Darmowy multiplayer w Halo Infinite przyniesie wiele niespodzianek

Halo to jedna z flagowych serii firmy Microsoft. Seria stała się ulubioną wśród graczy Xboxa już w momencie wydania pierwszej gry. Po kilku latach i odsłonach, istnieje ogromna społeczność, która cieszy się przygodami Master Chiefa również na PC, dzięki premierze Halo: The Master Chief Collection, która zawiera zremasterowaną wersję wszystkich klasyków. Jednak deweloper 343 Industries ma dla fanów przygotowanych jeszcze więcej rzeczy, a premiera Halo Infinite jeszcze w tym roku na Xbox One, Xbox Series X/S i PC przyniesie znaczące zmiany we franczyzie, zwłaszcza jeśli chodzi o multiplayer.

Halo Infinite przywróci Master Chiefa, tym razem wyruszającego w przygodę, która ujawni los Cortany. W nowej grze można spodziewać się wszystkich cech, które uczyniły poprzednie odsłony serii tak popularnymi, a także kilku nowości, ale najważniejsza z nich dotyczy multiplayera. Halo Infinite będzie zawierał tryb multiplayer, który po raz pierwszy w serii będzie darmowy. Został on zaprezentowany podczas targów E3 2021 wraz z kilkoma filmikami, które pozwalają nam odkryć wiele z jego funkcji.

 

 

Jak można zobaczyć na filmie, Halo Infinite multiplayer będzie pełen ekscytujących zmian, takich jak nowe podejście do sprzętu i pojazdów w grze, mnóstwo opcji personalizacji dla Spartan, osobiste SI oraz Battle Pass, który da Ci wolność wyboru sposobu, w jaki odblokujesz nagrody. Jest nawet obszar Akademii z różnymi poziomami trudności, który możesz odwiedzić, aby trenować przeciwko botom.

 

 

W większości przypadków free-to-play oznacza skrzynki z łupami i losową zawartość, ale 343 Industries już zapowiedziało, że Halo Infinite będzie ich pozbawione.

 

"Nie będzie żadnych skrzynek z łupami ani elementów losowych, jeśli zdecydujesz się na zakup opcjonalnego elementu dostosowywania. I oczywiście, wszystkie elementy personalizacji Spartan w Halo Infinite są czysto kosmetyczne i nie mają żadnego wpływu na rozgrywkę."

 

Halo Infinite będzie dostępne w te wakacje na PC i konsolach Microsoftu z crossplayem i cross-progresją.

102.78zł
Halo Infinite
Halo Infinite
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare