Halo Infinite ujawnia nowy system progresji

Halo Infinite ujawnia nowy system progresji

Wkrótce rozpocznie się sezon 4 Halo Infinite, który wprowadzi do gry sporo nowości. Niedawno rozmawialiśmy o powrocie trybu infekcji, ulubionego przez fanów, w którym drużyna Spartan walczy z hordą zainfekowanych, których liczba będzie rosła za każdym razem, gdy te paskudne stworzenia zabiją. Nowe mapy i inne funkcje usprawnią rozgrywkę w jednej z najpopularniejszych gier wieloosobowych od czasu jej premiery. Deweloper 343 Industries ma jeszcze więcej ekscytujących rzeczy w zanadrzu na sezon 4, a najlepszą z nich jest zupełnie nowy system progresji, który nagrodzi graczy za ich osiągnięcia w Halo Infinite.

Rangi kariery

Sezon 4: Infekcja rozpocznie się 20 czerwca i przyniesie nowe stopnie kariery, aby lepiej odzwierciedlić ogólny postęp w Halo Infinite. Fani serii widzieli podobny system w Halo: The Master Chief Collection. System progresji jest podzielony na poziomy, które dzielą się na rangi i stopnie. W miarę postępów w systemie odblokujesz przedmioty kosmetyczne, aby dostosować swojego Spartanina w grze, w tym tabliczki znamionowe i emblematy dla pancerza, broni i pojazdu. Jest to łatwa forma pokazania swojego doświadczenia i pokazania, że jesteś doświadczonym graczem, ponieważ system nie resetuje się w każdym nowym sezonie.

 


Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez 343 Industries we wpisie na blogu, twoja ranga nie ma wpływu na dobieranie graczy i możesz wspinać się po systemie, grając normalnie w Halo Infinite, ale twoje wyniki również mają wpływ na postępy.

"Aby robić postępy w nowych rangach, wystarczy grać. Niezależnie od tego, czy wskoczysz na swoją ulubioną playlistę solo, czy w drużynie ze znajomymi, każda ukończona gra z dobieraniem graczy przeniesie cię do przodu.
Dodatkowo, ranga kariery wykorzystuje progresję twojej wydajności, pobieraną bezpośrednio z wyniku osobistego w każdym meczu. Im lepiej grasz, tym szybciej awansujesz".

Nowy system progresji wraz z innymi nowościami w Sezonie 4: Infekcja z pewnością urozmaici rozgrywkę w Halo Infinite. Pamiętaj, że jeśli chcesz dowiedzieć się, co wydarzy się w najnowszym rozdziale historii Master Chiefa, możesz sprawdzić najlepsze oferty na klucze Halo Infinite na Xbox z naszą porównywarką, aby zagrać w kampanię.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare