Tryb infekcji w końcu zawita do Halo Infinite w Sezonie 4

Tryb infekcji w końcu zawita do Halo Infinite w Sezonie 4

Halo Infinite odniosła wielki sukces, wprowadzając do serii tryb free-to-play. Mimo że darmowa wersja gry jest ściśle oparta na PvP, a ci, którzy chcą cieszyć się najnowszym rozdziałem historii Master Chiefa, muszą kupić kampanię, ogromna społeczność, która wspierała grę przez wiele lat historii, rzuciła się na nią w podekscytowaniu, gdy tylko była dostępna. Szczycąc się ogromnymi liczbami w momencie premiery, Halo Infinite szybko stał się jedną z najpopularniejszych darmowych opcji dla fanów gatunku i utrzymał miejsce na szczycie list przebojów.

Nowy sezon pełen nowości

Czwarty sezon gry rozpocznie się w czerwcu, a deweloper 343 Industries kontynuuje wspieranie Halo Infinite kolejnymi sezonowymi treściami. W tym przypadku studio ogłosiło za pośrednictwem Twittera dodanie nowego trybu rozgrywki na ten sezon. Mowa oczywiście o Infection, ulubionym przez fanów serii, w którym drużyna Spartan musi przetrwać atak grupy zombie-podobnych Infected kontrolowanych również przez graczy. Gdy Zarażony zabije Spartanina, martwy gracz dołącza do drużyny przeciwnej jako nowy Zarażony, zwiększając poziom trudności dla Spartan.

 

 

Oprócz nowego trybu, Sezon 4 przyniesie również remake mapy Plaza z Halo 5, a także nową rangę kariery, która jest całkowicie nowym systemem progresji, aby dalej rozwijać swoją postać w grze. Dzięki tym dodatkom gracze mają na co czekać w nadchodzącym sezonie Halo Infinite.

PvP w Halo Infinite jest darmowe, ale jeśli jeszcze nie doświadczyłeś ostatniego rozdziału w długowiecznej serii i chcesz odkryć, co dzieje się z Master Chiefem, możesz uzyskać Halo Infinite Xbox key w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare