Instant Gaming EU
 
 

Gra Baldur's Gate III jest już dostępny na konsoli Xbox

Gra Baldur's Gate III jest już dostępny na konsoli Xbox

Larian spełnia obietnice i Baldur's Gate III jest wreszcie grywalne na Xbox Series X/S. Gracze musieli czekać kilka miesięcy na premierę gry na konsolach Microsoftu. Było to dość trudne zadanie, aby uniknąć spoilerów, ponieważ gra była w całym Internecie w formie filmów, przewodników, komentarzy i memów, ale wysiłek jest naprawdę tego wart. Baldur's Gate III to gra roku 2023, a kilka łatek poprawiło rozgrywkę, czyniąc ją jeszcze lepszą. Larian Studios wydało grę na konsole Xbox zaraz po zdobyciu łącznie sześciu nagród podczas najważniejszego corocznego wydarzenia w świecie gier wideo.

Nieoczekiwana premiera, tak jakby

Początkowo istniały pewne wątpliwości co do Xboxowej wersji Baldur's Gate III. Dostosowanie gry do możliwości konsoli Xbox S było dla twórców koszmarem, szczególnie jeśli chodzi o działanie trybu podzielonego ekranu na tej platformie. Była to główna przyczyna przesunięcia premiery, ale deweloperom w końcu udało się przezwyciężyć wszystkie problemy i wydać wersję, która spełnia oczekiwania ogromnej rzeszy fanów. Po obietnicach, że premiera gry wciąż jest planowana na 2023 rok, Baldur's Gate III został udostępniony na konsolach Xbox w tym samym dniu, w którym mieliśmy poznać jego oficjalną datę premiery.

 

 

Jeśli jesteś użytkownikiem Xbox X/S, masz najlepsze oferty na klucze Baldur's Gate III na Xbox w naszej porównywarce. Przygotuj się na zanurzenie się w jednej z najbardziej epickich przygód RPG, jakie kiedykolwiek wydano i odkryj grę, o której wszyscy mówili. Wersja gry na konsolę Xbox zawiera wszystkie wydane do tej pory aktualizacje i oferuje najlepsze możliwe wrażenia. Zdecydowanie zalecamy wypróbowanie gry na standardowym poziomie trudności przed próbą ukończenia jej w trybie Honor. Permanentna śmierć i wrogowie korzystający z dodatkowych umiejętności nie są czymś, z czym chciałbyś się zmierzyć podczas pierwszej rozgrywki.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare