Baldur's Gate III z premierą na Xbox w 2023 roku

Baldur's Gate III z premierą na Xbox w 2023 roku

Baldur's Gate III to jedna z najlepszych gier fabularnych wszech czasów i tytuł, który na lata zmieni standardy gatunku. Każdy element gry został dopracowany, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, a wyniki są znakomite. Gra pozwala zmierzyć się z epicką fabułą z bezprecedensowym poziomem swobody i zapewnia imponujący poziom immersji, który uczynił ją jedną z najlepszych przygód Dungeons and Dragons wszechczasów.

Wątpliwości dotyczące wydania na Xbox

Premiera Baldur's Gate III na PC okazała się ogromnym sukcesem, a miesiąc później pojawiła się również wersja na PlayStation. Wrażenia z gry na konsoli Sony dorównują wersji pecetowej i spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów. Dlatego nie ma wątpliwości co do uczuć całej społeczności, która czeka na wydanie Baldur's Gate III na konsolach Microsoftu: nie mogą się doczekać, aby zagrać w tę grę.

Po kilku niepewnościach w tej sprawie, Larian Studios wyznaczyło premierę Baldur's Gate III na konsole Xbox na 2023 rok. Wraz ze zbliżającym się końcem roku pojawiają się pewne obawy dotyczące premiery, ponieważ Larian nie potwierdził jeszcze daty premiery. Na szczęście dyrektor generalny Larian, Swen Vincke, ujawnił niedawno za pośrednictwem X, że premiera Baldur's Gate III na Xbox jest "nadal planowana na ten rok". Mimo to studio niechętnie ogłasza datę premiery, dopóki gra nie będzie gotowa do wysyłki.

 

 

Baldur's Gate III otrzymało kilka aktualizacji po premierze, które poprawiły kilka aspektów gry. Larian uwzględni je wszystkie w wersji na konsolę Xbox w momencie premiery, aby gracze mogli uzyskać dostęp do najlepszych możliwych wrażeń. Miejmy nadzieję, że gra zadebiutuje na Xbox Series już wkrótce. Możesz być pewny, że najlepsze ceny na zakup kluczy Baldur's Gate III na Xbox będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare