Bungie pokazuje Europę w nowym filmie Destiny 2: Beyond Light

Bungie pokazuje Europę w nowym filmie Destiny 2: Beyond Light

Nie mówimy tu o kontynencie, lecz o księżycu Jowisza, miejscu, w którym rozgrywa się historia Destiny 2: Beyond Light. Strzelanka pierwszoosobowa Bungie zmieniła się, gdy deweloper zerwał w zeszłym roku więzi z Activision. Gra bazowa stała się darmowa i zmieniono jej nazwę na Destiny 2: New Light w wersji, która zawiera również dwa pierwsze rozszerzenia wydane dla tej gry. Następnie, w październiku 2019 roku, pojawiła się Destiny 2: Shadowkeep, która dodała wiele treści i wyznaczyła standardy dla przyszłości gry. Wraz ze zbliżającą się premierą Destiny 2: Beyond Light, coraz bliżej, ujawnia się coraz więcej informacji na temat piątego rozszerzenia gry, a teraz możemy przyjrzeć się zamrożonym pustkowiom Europy w nowym filmie.

 

 

Europa ukrywa całe imperium pod swoją zamarzniętą powierzchnią i trzeba będzie je zbadać, aby odkryć jej tajemnice w Destiny 2: Beyond Light. Najnowsze wydarzenia w historii Destiny 2 doprowadziły do powstania Mrocznego Imperium, które zagraża istnieniu wszechświata. To właśnie Strażnicy będą walczyć z tym nowym zagrożeniem, ale jest ono bardziej niebezpieczne niż wszystko, z czym kiedykolwiek się zetknęli. Dzięki pomocy Exo Strangera, gracze odblokują nowe moce, aby stawić czoła wrogom. Każda z trzech klas Strażników otrzyma nowe drzewo umiejętności Stasis w Destiny 2: Beyond Light które daje im moc opartą na lodzie. Mając do dyspozycji arsenał nowych broni i zbroi oraz nowe umiejętności, gracze mogą mieć szansę przeciwstawić się przytłaczającej sile Mrocznego Imperium i odnaleźć nadzieję dla Układu Słonecznego.

 

 

Destiny 2: Beyond Light zostanie wydane 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę zakupu rozszerzenia, wystarczy, że odwiedzisz naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare