Dowiedz się więcej szczegółów o historii Destiny 2: Poza Światłem

Dowiedz się więcej szczegółów o historii Destiny 2: Poza Światłem

Poza wspaniałą walką zarówno w PvE jak i PvP, Destiny 2 to gra, która pozwala graczom doświadczyć epickiej fabuły podczas odkrywania tajemnic naszego układu słonecznego. Istnieje kilka frakcji, które zagrażają przetrwaniu ostatniego miasta na Ziemi, a Strażnicy w ostatecznym rozrachunku zmierzyli się z mnóstwem wszelkiego rodzaju wrogów w tej historii. Poza nowymi funkcjami rozgrywki, nadchodzące rozszerzenie Destiny 2: Poza Światłem poszerzy narrację w grze, zaś gracze będą mogli doświadczyć sporej ilości niespodzianek w miarę rozwoju fabuły. Niewiele ujawniono na temat wydarzeń w rozbudowie, ale nowe wideo opublikowane przez Bungie daje nam lepszą wiedzę na temat zawiłości fabuły w Destiny 2: Poza Światłem. Możemy odkryć kilka szczegółów na temat tego, jak Eramis zdołała wykorzystać moc Mroku do wzmocnienia bojowych możliwości Fallen Kell, a ukryta pod wiecznie zamarzniętą powierzchnią Europy stworzyła armię, która może zagrozić istnieniu każdej innej rasy w systemie.

 

 

Oczywiście, historia w Destiny 2: Poza Światłem nie została jeszcze całkowicie ujawniona, a gracze na pewno odkryją ją jeszcze bardziej, grając w DLC, które wygląda naprawdę dobrze pod każdym względem. W Destiny 2: Poza Światłem pojawia się nowa planeta do zwiedzania, rozszerzona fabuła, nowa egzotyczna broń i moc Stasis dla Strażników, a także wiele nowych sposobów gry. Jest rzeczą oczywistą, że zimne i mroźne umiejętności będą odgrywały ważną rolę w rozgrywce po wydaniu rozszerzenia, ale jesteśmy pewni, że gracze znajdą wiele sposobów na połączenie swoich nowych mocy ze starszymi, aby osiągnąć imponujące wyczyny.

Destiny 2: Poza Światłem będzie dostępne 10 listopada 2020 roku. Możesz odwiedzić naszą porównywarkę w każdej chwili, aby znaleźć ją w najlepszej cenie na wybranej przez siebie platformie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare