Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Dowiedz się więcej szczegółów o historii Destiny 2: Poza Światłem

Dowiedz się więcej szczegółów o historii Destiny 2: Poza Światłem
21 paź 2020, 17:30

Poza wspaniałą walką zarówno w PvE jak i PvP, Destiny 2 to gra, która pozwala graczom doświadczyć epickiej fabuły podczas odkrywania tajemnic naszego układu słonecznego. Istnieje kilka frakcji, które zagrażają przetrwaniu ostatniego miasta na Ziemi, a Strażnicy w ostatecznym rozrachunku zmierzyli się z mnóstwem wszelkiego rodzaju wrogów w tej historii. Poza nowymi funkcjami rozgrywki, nadchodzące rozszerzenie Destiny 2: Poza Światłem poszerzy narrację w grze, zaś gracze będą mogli doświadczyć sporej ilości niespodzianek w miarę rozwoju fabuły. Niewiele ujawniono na temat wydarzeń w rozbudowie, ale nowe wideo opublikowane przez Bungie daje nam lepszą wiedzę na temat zawiłości fabuły w Destiny 2: Poza Światłem. Możemy odkryć kilka szczegółów na temat tego, jak Eramis zdołała wykorzystać moc Mroku do wzmocnienia bojowych możliwości Fallen Kell, a ukryta pod wiecznie zamarzniętą powierzchnią Europy stworzyła armię, która może zagrozić istnieniu każdej innej rasy w systemie.

 

 

Oczywiście, historia w Destiny 2: Poza Światłem nie została jeszcze całkowicie ujawniona, a gracze na pewno odkryją ją jeszcze bardziej, grając w DLC, które wygląda naprawdę dobrze pod każdym względem. W Destiny 2: Poza Światłem pojawia się nowa planeta do zwiedzania, rozszerzona fabuła, nowa egzotyczna broń i moc Stasis dla Strażników, a także wiele nowych sposobów gry. Jest rzeczą oczywistą, że zimne i mroźne umiejętności będą odgrywały ważną rolę w rozgrywce po wydaniu rozszerzenia, ale jesteśmy pewni, że gracze znajdą wiele sposobów na połączenie swoich nowych mocy ze starszymi, aby osiągnąć imponujące wyczyny.

Destiny 2: Poza Światłem będzie dostępne 10 listopada 2020 roku. Możesz odwiedzić naszą porównywarkę w każdej chwili, aby znaleźć ją w najlepszej cenie na wybranej przez siebie platformie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare