You are here
We also support
 
 
 
 

Odkryj nową broń przybywającą do Destiny 2: Beyond Light

Odkryj nową broń przybywającą do Destiny 2: Beyond Light
8 paź 2020, 14:54

Nadchodząca ekspansja Destiny 2 przynosi wiele zmian w grze. Destiny 2: Beyond Light nie tylko kontynuuje główną fabułę gry z epickim doświadczeniem, które pozwoli Ci odkryć tajemnice zakopane pod wiecznym lodem pokrywającym powierzchnię Europy, ale także doda wiele funkcji rozgrywki. Jednym z najważniejszych z nich będzie nowy element, Stasis, który zapewni każdej z różnych klas strażników nowy zestaw umiejętności. Jeśli jednak jesteś doświadczonym graczem Destiny 2, wiesz już, że wybrany przez Ciebie sprzęt ma również duże znaczenie dla Twojego stylu gry, ponieważ Twoja zbroja może modyfikować Twoje umiejętności, zmieniając je w coś zupełnie innego, a broń może mieć wiele różnych trybów wystrzału i efektów. Tak jest w przypadku większości nowych rodzajów broni i zbroi pokazanych w najnowszym wideo Destiny 2: Beyond Light opublikowanym przez Bungie.

 

 

Wśród egzotycznych broni, które będą dostępne dla graczy w Destiny 2: Beyond Light, znajdziesz potężny karabin pulsacyjny No Time To Explain, który jest w stanie przywołać portal, który będzie strzelać pociskami tworząc alternatywną linię czasu. Lament jest w stanie przeciąć tarcze wrogów. Karabin snajperski Cloudstrike pozwoli Ci wywołać burzę z piorunami, a Salvation's Grip to wyrzutnia rakiet, której pociski mogą zamrozić ogromny obszar.

Jeśli chodzi o pancerz, Precious Scars, Icefall Mantle, Arthrys's Embrace, Mask of Barkis, Dawn Chorus i Necrotic Grip zmodyfikują Twoje ataki w walce wręcz, unik, a nawet ożywią umiejętności, dodając dodatkowe efekty, które wzmocnią Twój styl rozgrywki.

Destiny 2: Beyond Light będzie z pewnością zmieniającym grę rozszerzeniem Destiny 2 ze wszystkimi nowymi dodatkami, które wnosi do gry podstawowej. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Destiny 2, możesz zagrać w wersję podstawową gry za darmo, a następnie dodać do niej kolejne rozszerzenia, Destiny 2: ShadowkeepDestiny 2: Beyond Light, które będzie dostępne 10 listopada.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare